• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zvlastny rachot pri starte
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
ms
Tuesday 15 March 2005 - 22:03:36
Host
mam dotaz, na mojej vb98 x16xel, sa rano po vacsich mrazoch(aj mensich) ozyva taky divny zvuk tesne po starte a trva iba chvilku. pripada mi to ako ked sa zasunie pastorok pri starte do ozubenia zotrvacnika a po nastartovani sa nestihne vratit do povodnej polohy takze akoby ho lizli zuby zotrvacnika. Ako keby sa pastorok vysuval nasucho alebo po zahustnutom mazive. Ked sa motor zohreje uz to nerobi.Ale moze to byt aj nieco ine. . A este ked su velke mrazy tak zozaciatku mi nieco tak divne rachoti(akoby lozisko?) z priestoru, kde je servo a napinacia kladka vonkajsieho remena.tiez to po chvili (do1min)prestane. Co s tym?
goose
Tuesday 15 March 2005 - 23:53:51
Host
vydelej starter a promaz to
pr»ka
Wednesday 16 March 2005 - 05:50:43
Host
Kdyľ jsou zimy tak to 2sec rachotí skoro vąem ,neľ se dostana olej nahoru , aby mazal vąude.Jede to vlastně na sucho a klepeto..jestli to je ovąem ono co myslíą
ms
Wednesday 16 March 2005 - 12:50:24
Host
moze to byt ono - trva to asi tak 2 sec. nemam teraz velmi cas rozoberat, no ked to robi skoro vsetkym tak to budem musiet chvilu strpiet aj ja
Yper
Thursday 17 March 2005 - 10:19:48
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 ms: to, ľe motor po startu jede na sucho není úplně pravda.Nějaká mastnota tam vľdy zůstane a pokud ti kontrolka mazání zhasne po nastartování, tak je vąe O.K. Součástky pouze na sebe více doléhají a nejsou vymezeny tlakovou vrstvou oleje. Pokud by se rachot ozýval v důsledku toho, tak je motor K.O. a na odpis!
Rozhodně "Pr»ka" nemluvil za mne, takľe vyjádření "vąem" není na místě. Já mám ropáčka a nic mi nerachotí.
Co ti můľe rachotit je i čerpadlo, plasty a nebo v důsledku mrazů i ztuhlý vratný mechanismus onoho pastorku - viz příspěvek "Goose"

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
pr»ka
Thursday 17 March 2005 - 10:33:10
Host
Yrerku nejsi nějaký přecitlivělý ,napsal jsem skoro a tím ,ľe jsem napsal na sucho to je myąleno obrazně.Tím se tvému ropáčkovi samo omlouvám a smekám...Doufám , ľe přijedeą do Mejta a nejsi jenom teoretik ,poąlu na tebe mojeho kluka já na tebe nemám
ms
Thursday 17 March 2005 - 10:37:48
Host
no na ten ztuhnuty vratny mechanizmus som tipoval aj ja, len som chcel vediet ci sa to stava aj ostatnym, mal som predtym ford sierru a nikdy to neurobil, tak ci je to u opla beznejsie.
a ten druhy rachot, ten je urcite z vonku, tam typujem lozisko napinacej kladky, alebo take nieco. Keby som mal viac casu, tak ho nahram a dam na web. ale teraz velmi nestiham-robim diplomovku- fofry jak svina
Yper
Thursday 17 March 2005 - 11:01:00
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Napínací kladka obecně klínového řemenu dokáľe také své - teď v neděli jsem ji dělal a tak vím, jaké zvuky dokáľe vyloudit vibrující a do strany ujíľdějící řemen.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Ascona
Friday 18 March 2005 - 05:37:08
Host
Teď nevím, kde ten zvuk slovenský kolega slyąí, ale asi někde z motoru, ale mě se zase stávalo, ľe jsem slyąela takový pěkný rachot při startu ze zadní části, ale taky na 2 sec. Troąičku mi to připadalo, jako bych měla prasklý výfuk, ale na 2 sec., to by bylo troąku divné.Nevěnovala jsem tomu pozornost, nemusím být přecitlivělá a navíc byly pěkné mrazy, myslím, ľe s tím mají vąechny auta co dělat. Navíc jen co se oteplilo, tak to přestalo.
Anonymní
Friday 18 March 2005 - 08:34:36
Host
A nedělá to náhodou spojkový loľisko.U Ve. častý rachotivý zvuk podobný přesně tomu co popisujeą.Zkus seąlápnout spojkový pedál bude se ten zvuk měnit.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1376 sec,0.1036 z toho dotazů.