• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
BLAUPUNKT CAR 300-kód a problém s displejem
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
dieselman1
Saturday 14 February 2009 - 18:50:05 Citovat
Host
Zdar všichni, když jsem měl ještě Omegu tak jsem z ní vytáhl tohle rádio, které jsem dnes zainstaloval do Astry F.V Omeze fungovalo všechno bez problémů, v Astře nechce fungovat displej....chtěl jsem se vás tedy zeptat co s tím-jestli je to třeba nekompatibilitou displeje a tohoto rádia nebo je něco s diplejem....konektor k displeji je osazen a připojen, tuším že jsou tam myslím 3 piny a vodiče...díky za rady, Jirka.
dieselman1
Saturday 14 February 2009 - 18:53:11 Citovat
Host
ještě jsem chtěl dodat, že kód se mi podařilo zadat až na poslední pokus, nemá to s tím nějakou spojitost, Jirka.
Martas
Saturday 14 February 2009 - 18:53:25 Citovat
Host
Mas radio prepnuty na 10 digits a je potreba ho prepnout na 8 "

zkus pri vypnutym radiu podrzet 4+6+zapnout a podržet a nebo 3+5+zapnout a podrzet
dieselman1
Saturday 14 February 2009 - 19:24:39 Citovat
Host
Takže Martas moc díky za bleskurychlou radu, šel jsem to zkusit a displej ŠLAPE jako zamlada!!! Ještě jednou díkes, moc jsi mi pomohl _;
Martas
Saturday 14 February 2009 - 19:37:37 Citovat
Host
dieselman1 napsal ...

Takže Martas moc díky za bleskurychlou radu, šel jsem to zkusit a displej ŠLAPE jako zamlada!!! Ještě jednou díkes, moc jsi mi pomohl _;


Kdybys napred hledal v poradne mel bys to jeste rychleji, tohle se tu resi kazdou chvili !!!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1688 sec,0.1309 z toho dotazů.