• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klima
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
biL
Wednesday 30 March 2005 - 09:54:28
Host
akorat ľe uľ zase asi utekla _legion _rendek
ronin44
Wednesday 30 March 2005 - 09:57:03
Host
2riwi:
No ono je to aj tym ako jazdis. Len malokedy vyuzivam plny vykon motora, a zrejme preto to ani nepocitujem. Je pravda, ze jazdim hlavne po meste a ak by som siel do kopcov, mozno by to bolo vyraznejsie. O par dni vyskusam a dam vediet
btw, vykon klimy, myslis, ze sa do roznych oplov montuju jednotky roznych vykonov? Nebudu vsetky rovnake?
riwal
Wednesday 30 March 2005 - 10:04:05
Host
Myslim, ľe nebudou stejné, protoľe proč by dávali do 2,5 V6 stejnou klimu jako do litru, VeBe by to neuchladilo nebo by to ten litr horkotěľko utáh. Ber to ľe klima můľe odebrat aľ 5kW výkonu a to je cejtit i na spotřebě.
ronin44
Wednesday 30 March 2005 - 13:24:36
Host
Preco nie Rozdiel vo vnutornom objeme medzi astrou a VeBe neni az tak velky, u Zafiri uz urcite ano, ale pri porovnatelnych autach - teraz sa nechcem hadat, bo to neviem, ale povedal vy som, ze mozu byt rovnake
A ak su, potom na motorizacii nezalezi, len ze na tu V6tku to bude mat mensi vplyv ako na moju jednastyrku... Ale ako som uz pisal, vobec to necitim U man spokojnost
riwal
Wednesday 30 March 2005 - 13:43:12
Host
Jestli pro VeBe a Astru je stejná klima - to je moľné a i pravděpodobné, ale asi nebude stejna v Corse a v Omeze nebo VeBe.
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1354 sec,0.1052 z toho dotazů.