• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sháním servis (Olomoucko, Šumpersko....??)
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Michal
Monday 23 March 2009 - 11:56:25 Citovat
Host
Zdravím všechny opláky . Nedokázal by nìkdo poradit kam za servisem s Omegou B nejlépe šumpersko, ale to pochybuji klidnì i kolem Olomouce. Spíš Nìjáká domácí dílna, nìjáký èlen a pod. který tomu rozumí. Mám motor 2.0 16V. A pár vìcí bych potøeboval zkonzoltovat poopravit a tak . Díky za každý tip
Brenky
Monday 23 March 2009 - 20:13:24 Citovat
Host
tak pokud by sis zajel o kousek dál (Havířov) tak Ti to dáme dokupy _;
jinak konzultace jdou i tady na stránkách OCR a myslím, že k tomuto motoru je tu už hodně napsáno.
Michal
Monday 23 March 2009 - 21:16:58 Citovat
Host
DIky za reakci za vim ze konzultace jsou mozne i zde postupne tu to vsechno procitam , ale ja stejne s motorem nic nenadelam jejvic me trapy topeni ze mi to nefouka vubec nikam ale fouka to nekde do palubky jeste nedavno to foukalo aspon do kabiny na okno minimalne ted uz nikam jen dozadu na zadni sedacky ale regulace ventilatoru funguje i vzduch je teply ale na to se chci podivat sam jen z toho jeste nejsem moc moudry musim cist ale abych se vratil k tomu motoru zda se mi ze nejede vim ze ten motor je slaby na to auto ale kazda velice ma vetsi akceleraci na volnobeh nedrzi otacky obcas se dost prehriva ve meste nebo pri stani az to vari v expance a nekdy dost kouri proste myslim ze to motor by potreboval prohlidnout odbornikem a nvim kam s tim klidne bych do toho i investoval aby to bylo jakz takz v poradku taky mam dost vuli volantu to je tak vse co me zatim napada v tom Havirove to je co zac ? Nejaky kontakt ? Diky
JardaB
Monday 23 March 2009 - 21:28:32 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Prehrivat by se nemel, to skoro vypada na problem s tesneni hlavy nebo hlavou.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Martas
Monday 23 March 2009 - 21:30:45 Citovat
Host
Nemas nadmerne nafoukly hadice ? Tebou popisovane priznaky by mohly znamenat v lepsim pripade praskle tesneni pod hlavou, v horsim hlavu.
Brenky
Monday 23 March 2009 - 21:58:56 Citovat
Host
souhlasím s klukama...zkontroluj zda nemáš olej ve vodě nebo naopak.
neztrácí se Ti něco z toho?
jinak kontakt třeba na mě...jsme jen fandové do oplů...hlavně do omeg...kamarád ve volném čase opravuje auta u sebe v garáži....a já mu pomáhám
Michal
Monday 23 March 2009 - 22:00:03 Citovat
Host
Nafoukle ne ale mam i dirku v chladici tesne u toho mista jak je napojena ta hadice nahore a kdyz to bylo na tech 100 stupnich tak to z toho strikala chladici kapalina ale zas tolik se ji neztraci kdyz jedu delsi trasy tak celkem v pohode porad kolem 90. Jinak olej se take asi ztraci ale kolik na kolik kilometru to opravdu nevim ale ten vykon je fakt mizerny ale ja moznost zmerit tlaky nikde nemam a uz takhle s tim jezdim pul roku chtel bych s tim neco udelat aby to bylo v poradku
JOB
Monday 23 March 2009 - 22:21:13 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jestli máš díru v chladícím okruhu tak se nediv že se to přehřívá. To má být uzavřený okruh.Tedy tam má být určitý tlak který posunuje bod varu nad 100°C tím že tho tlaku nedocílíš tak se ti voda vaří dřív.Navíc ztrátou vody pak nezbívá voda na topení atd... Takže bych začal tím chladícím okruhem. Co se týče výkonu.Jak dlouho tam máš svíčky,kabeli,filtry,olej atd.... ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Michal
Tuesday 24 March 2009 - 08:16:07 Citovat
Host
s olejem svíčkama atd. zajímavá otázka, ale odpověď bohužel nevím. Já jsem ty věci neměnil takže už tam mohou být buhví jak dlouho .Auto mám od srpna . Vím, že by to asi chtělo některé věci vyměnit a mělo by se to dělat automaticky při koupi auta, ale ja to prostě neudělal .Takže teď hledám měkoho kdo mi to pomůže dát trochu do kupy nějak sistematicky
Martas
Tuesday 24 March 2009 - 08:24:35 Citovat
Host
Michal napsal ...

s olejem svíčkama atd. zajímavá otázka, ale odpověď bohužel nevím. Já jsem ty věci neměnil takže už tam mohou být buhví jak dlouho .Auto mám od srpna . Vím, že by to asi chtělo některé věci vyměnit a mělo by se to dělat automaticky při koupi auta, ale ja to prostě neudělal .Takže teď hledám měkoho kdo mi to pomůže dát trochu do kupy nějak sistematicky


Kolik jsi za to dal ?

Podle toho co popisujes bude nejrychlejsi reseni tohle auto hodit ze skaly a koupit jiny ktery bude v lepsim stavu ....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1579 sec,0.1247 z toho dotazů.