• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dualram dokorodoval
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mates
Tuesday 02 June 2009 - 15:33:23 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Nešel by ten motor napasovat do mé OmeBe?

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
vrgadaa
Tuesday 02 June 2009 - 15:47:36 Citovat
Host
ja mam splin a depku, takze to resim cestou nejmensiho odporu, at je to honem pryc at uz to nevidim a to borcovi, kteremu jsem zavazanej z drivejska a u ktereho predpokladam, ze to da do kupy a bude i nadale s tim jezdit a ne, ze to rozkucha na organy. Jinak za tu dobu, co tom mam a sleduji, tak jsem na netu nasel 3-4 prestavby dualramu do beckove kastle-takze jde to, ale u nas to urcite nebude legalni a nelaegalne upravene auto je v pripade nehody obrpruser, takze bych se na to urcite vykaslal. Porad se daji koupit pekny acka s dualramem na ebay.de ci mobile.de.
Odkaz
RRAAFF
Tuesday 02 June 2009 - 17:21:29 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Nebo koupit Omegu B s tím "tvým" 2,0 85kw . Sice to nebude kdovíjaký drak, ale zase je to jednoduchý. Asi bych se nebál i 2,0 16V, pokud se nekoupí úplně vylítaný krám, tak to je spolehlivý motor. Sám jsem s 1,8 (převrtaný 2,0) hodně spokojený.
I když chápu, že se nechceš vzdát Omeg A, dříve to měli rodiče a bylo to moc fajn auto, pohodlný, obrovský, jednoduchý... Mám na něj fajn vzpomínky. Dokonce to ani moc nerezlo (jen lehce načlý levý zadní lem, jinak nic). Jestli někdy nebudu vědět co s pěnězma, tak Lotuse nebo Evo 500 bych bral.
Každopádně ta tvoje na tý fotce vypadá jak nová, nikdy bych do ní na ten první pohled neřekl, že je tak shnilá, škoda.

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
JardaB
Tuesday 02 June 2009 - 18:29:50 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Njn, OA ma dobry motory, ale je to proste stary a shnily. To by si s tim musel clovek vyhrat - odstrojit, vzit svarecku a varit a varit.... Ja takhle kdysi vypiplal S1203, sr.al jsem se s tim pul roku, pul tabule 2mm plechu... Ale dalsich 10 let drzela a drzela, pred 3mi roky jsem ji dal kamosovi a loni ji ukradli cikani... Ale nosniky svaty - kdyz jsem to koupil, malem se to rozpadlo pri prevozu.
Takze, pokud to nemas jako konicka, vy.er se na Omegy a kup neco spotrebniho - tam se to se.e prubezne po kouscich a da se to

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Tuesday 02 June 2009 - 20:02:18 Citovat
Host
no ja pred 2 roky zaplatil predem za vyrovnani a vyvareni tohoto dualramu bohuzel dopredu 20 litru kamaradovi, coz byla zasadni chyba k vyvareni nikdy nedoslo, penioze nemam a samozrejme uz ani kamarada, je to sice trochu slozitejsi, pac penize byly z povinneho ruceni, po te co mne borec nabral zezadu na krizovatce a bez nej bych si asi nechal zaplatit litr, protoze auto se mi zdalo neposkozeny, ale pres tazny se to preneslo do podlahy a dle pojistovny totalka, takze to sice behem 2 hodin srovnal dozrem, al ek domluvenemu vyvareni se uz nemel. A troufam si rici, ze kdyby se ty nsoniky vyvarily, tak to mozna dnes jeste drzelo, ovsem kdyby chyby akonec koncu penize lehce nabyl i pozbyl:-)
....
Jinak pokud se zmuzu necham si casem dovezt dualram z nemec ci italie (nesoli), tady jsou ta auta uz upne zniceny, bud v tom lita nejaky tuner anebo to slouzilo tezkou sluzbu nejakymu remeslniku. Napriklad ta zelena z odkazu je pekna a zua 1200 euro to neni drahy. No a nebo uz budu mit rozum a sezenu sinejakyho 8ventila-preci jen mensi shnilost kastle a airbagy
...
EVO mne nelaka, na lotuse mit nikdy nebudu, ale libil by se mi dualram ve 4litru nejlepe mantzel, jezcdil lip nez od irmschera. Navic mam ted volnejsi ruce, 3. opmega by mi doma neprosla, ale 2 ma draha polovicka snasi, uz je to podruhe, co jsem provozoval soucasne dva opelkafemlejnky, dokonce jkao vrcholnou zatezovou zkousku jsem zkusil 3 (jednu na dily-mam doma zlatou a chapajici zenu, dokonce si zvykla, na prudkou akceleraci dualramu, jen rychlost nad 150 nesnaela dobre (po dalnicich jsem s tim nejezdil:-)
JardaB
Tuesday 02 June 2009 - 20:15:55 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No dneska tahat takhle stary auta.... Ekovypalne, preprava, STK... jses v tom za 30 ani nemrknes, to bych se na to vy... a koupil normalni auto. Posedlost Omegama uz me trochu prechazi, zeleni nepreji pozitku z jezdeni, takze priste koupim nejakou Lagunu, Mondeo nebo tak neco kolem stovky a budu IN a spokojeny (budu muset byt )

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JOB
Tuesday 02 June 2009 - 20:30:07 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
JardaB napsal ...

No dneska tahat takhle stary auta.... Ekovypalne, preprava, STK... jses v tom za 30 ani nemrknes, to bych se na to vy... a koupil normalni auto. Posedlost Omegama uz me trochu prechazi, zeleni nepreji pozitku z jezdeni, takze priste koupim nejakou Lagunu, Mondeo nebo tak neco kolem stovky a budu IN a spokojeny (budu muset byt )

Koupíš Lagunu nebo Mondeo a budeš spokojenej ? Ty jsi snílek

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

JardaB
Tuesday 02 June 2009 - 20:37:05 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
JOB napsal ...

JardaB napsal ...

No dneska tahat takhle stary auta.... Ekovypalne, preprava, STK... jses v tom za 30 ani nemrknes, to bych se na to vy... a koupil normalni auto. Posedlost Omegama uz me trochu prechazi, zeleni nepreji pozitku z jezdeni, takze priste koupim nejakou Lagunu, Mondeo nebo tak neco kolem stovky a budu IN a spokojeny (budu muset byt )

Koupíš Lagunu nebo Mondeo a budeš spokojenej ? Ty jsi snílek

Budu muset byt, lepsi nez Fabie
Ale vazne, Lagunu uz jsem mel a docela dobry, a aspon to slo prodat... I kdyz dnes uz asi nejde prodat nic, jsem tak premyslel, ze kdyby zrusili ekodan, bylo by to pro ekonomiku prinosnejsi nez srotovne - kdo ma stary auto, prodal by ho nekomu, kdo ma jen na stary a sam by si koupil novy (mozna bych se nechal ukecat i ja) Ale takhle to budu lepit, nez se to rozpadne na srot, co taky s tim...



[ Upraveno Tuesday 02 June 2009 - 20:40:12 ]

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Lhex
Tuesday 02 June 2009 - 21:30:50 Citovat
Host
JardaB napsal ...

Lagunu, Mondeo nebo tak neco kolem stovky a budu IN a spokojeny (budu muset byt )

obávám se že za stovku....za stovku bude nejlepší omega!! Laguna má spoustu naprosto zbytečný elektroniky, Mondeo je hrůza (srovnatelny bylo scorpio) a kdybys kouknul pořádně na ostatní fóra - tak nestežujou si akorát škodovkáři !!(a) co jim taky zbývá.. a třeba taková toyota - vyráběná ve francii a turecku - uz taky není co dřív (viz třeba aktuálně vodní pumpa Odkaz ) !!(a)
vrgadaa
Tuesday 02 June 2009 - 21:52:35 Citovat
Host
vetsinou je to srdcovka, co pozoruji lidi, co zacali fordama, tak v nich jedou nafurt, podobne skodovkari atd, clovek si na nejakou znacku zvykne, filosfii ovladani, jizdni projevy. Co ale vim, tak zrovna laguna je jedno z nejpohodlnejsich aut, ale zatim je stale omeg dost. JInak tahat obyc omegu z ciziny smysl nema, ale u dualramu v republice o slusny kus prakticky nezavadis. Ja to tenkrat kupova s nadsenim, pac zrovna platilo nejaky nesmyslny omezeni dovozu starsich aut z ciziny a za 20 s cerstvou stk a legal plynem, manual s tempomatem, castecne vyvarenou-no nekup to:-), pritom to nikdo nechtel, zastrceny inzerat 2 mesice starej, jo jeste neni prodana...
...
no kdyz to shrnu, palivovy cepadlo, silentbloky motoru, guma pod prevodovkou u opla chtely za ten kousekgumy 17 litru (na vraku petikilo), tlumice motoru (takovy sikmy vzpery) jiny sedacky (total vybdleno), tapecirung kapoty, radio, cepy napravy, generalka motoru (sborka ze dvou), vyfuky, baterka, lozisko kardanu, oblozeni vpredu 2*, vzadu jednou, stahovacky oken, ovladani oken, dvoji rovnani hydraulikou, vodni pumpa, nekolik hadic, expanzni nadoba, porucha tempomatu, rucka, vyfuky komplet, katalyzatory, akumulator atd.
...
proste takovy standartni spolehlivy opel, ale nikde mne nikdy nenechal i stim vylagrovanym motorem doskakal pred dilnu., kampak se hrabou beckove sroty:-)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3893 sec,0.3436 z toho dotazů.