• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dualram dokorodoval
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mates
Wednesday 03 June 2009 - 08:43:33 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
No pokud by dualram zakukal nebo by ulítaly kladky, tak by taky nikam nedoskákal
K těm fordům...známej měl Mondeo 2,0 ghia - spokojenost, jeho žena Focuse - to samý, kamoš má Mondeo 2,0tdci - spokojenost. Fakt je ten, že těm autům dávají pravidelnou údržbu, né nějaký pytlíkování v garáži jak polovina z nás.
K těm Toyotám - vidím to na poškození od dealerů, aby servis vydělal aspoň na elektřinu !!(a)

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
vrgadaa
Wednesday 03 June 2009 - 08:56:37 Citovat
Host
dualram kladky nema, jen hydraulicky napinak rozvodoveho retezu, takze opravdu doskakal, teda popravde do dilny chybelo jeste 600 metru amusel potupne na lano:-)
...
pomlatily se tenkrat pisty od rozpdle klapky sani
hery
Wednesday 03 June 2009 - 09:43:47 Citovat
Host
tuhle sparu jsem vyvařoval poslední roky po zkušenostech preventivně oprava je co2 uplně v pohodě větší riziko dříma v přednim nosníku pod převodkou byva to skryté. po přechodu z A8V na B8V po 2 letech 500 000km. JEŠTĚ LEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALTERNATOR NAPNUTÍ,VAHA NENÍ,KROKAČ BEZ PORUCHY,JISKRA BEZ PORUCHY,KLADKA NA ROZVODECH SAMONAPINACÍ,LEPŠÍ KABELY,VENTILATORY CHLAZENÍ DOBRY,85KW BOHATĚ STAČÍ. AUTO JEDE LEHCE 190KM. POZOR ZA TYTO KM JSEM NEMUSEL PŘEMYŠLET PROČ AUTO NEJEDE!
HERY
Wednesday 03 June 2009 - 09:46:36 Citovat
Host
PARDON JEDNOU ČIDLO KLIKY
vrgadaa
Wednesday 03 June 2009 - 21:44:33 Citovat
Host
predni nosnik je taky na srot, tam ma cenu jen ten motor vyfuky a plyn (koukal jsem do dokladu, jeste propadlej neni). Pokud to dobre dopadne, tak ho zitra prodam na dily a za utrzeny penize koupim tyz den jinou ackovou omegu, drzte mi prosim palce
vrgadaa
Thursday 04 June 2009 - 16:54:01 Citovat
Host
a mam ji - stridani strazi, za hodinu pujde 3litr z domu:-(
...
posledni model koupeny u nas v republice jako vyprodej, pac zacinala becka, vsechno funguje, jen ma zvlneny kotouce, akcelerace je samozrejme mensi tech chybejicich 50 koniku je znat, al ejinak jede jak z praku a 240 tacho vytahne, coz na motor se 110kW je uctyhodny vykon. Cena naprosto smesna, neuveritelny mam druhy vanoce, vicemen jsem ji dostal pod stromecek, byvaly majitel sympatak-holt omegista, to se pozna
...
Odkaz
Odkaz
JardaB
Thursday 04 June 2009 - 17:52:23 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak gratuluju Jen je mi divny - to ani neprehodis kola? A co ekovypalne, 3x vetsi, nez cena auta? Ja bych teda prohodil i motor, pokud je to za smesnou cenu, nechal bych si to na dily...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Thursday 04 June 2009 - 21:18:42 Citovat
Host
a je pryc, at zije novy kral:-), mam euforii a jdu buchnout dalsi lahev sampusu. Dnes jsem jel z Moravy do Prahy busem, koupil, odjel po dalnici zpet, vyklidil modrou, odjel ji prodat aped chvili jsem se vratil, na prehazovani kol uz nemam silu, navic je chci nechat vyvazit.
...
ekonomicka strnka veci modra sla za 8litru, zelena byla porizena za 6. Je to jedna z poslednich ackovych, takze EURO 2-bursikovne 3litry a prepis s evidenckou litr. Takze upgrade mne vyjde na dvojku-to je bomba. Vcene ctvrt nadrze benzinu, dalnicni znamka na tento rok, dve sady kol s disky a nesjetymi gumami a letnaky na opelpavucinkach, knizka ja na to, original pricniky zamykatelne opel.
...
myslim, ze chapete,ze mam pocit, ze jsem vyhral v loterii
...
zatim jen jeden problem bud nevyvazena kola a nebo zvlnene kotouce (pri brzdeni ve vysich rychlostech) a prakrat problikla engine kontrolka bez zmeny chodu motoru
...
na jare servis, olej, svicky ma to rozvodovy retez a jede toi skoro jak ten trilitr (jen akcelerace je mensi). Vsechno funguje i el zrcatka, jo jeste nejede klima
...
bomba bomba, jdu dal chlastat

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1607 sec,0.1284 z toho dotazů.