• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kontrolky TC a ABS
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
timony
Monday 13 July 2009 - 10:48:51 Citovat
Host
Ahoj,
začaly se mi rozsvěcovat kontrolky TC a ABS, ne hned po startu, ale po rozjezdu. Od té doby nefunguje ani ABS, ani TC, což jsem si na mokru ověřil.
Je to standardní problém s ověřeným řešením? neví někdo co to je?
Díky
Martas
Monday 13 July 2009 - 12:23:55 Citovat
Host
Zkontroluj konektory a cistotu snimacu cidel ABS na jednotlivych kolech.
Motýlek
Monday 13 July 2009 - 19:43:44 Citovat
Uživatel #1193
Registrován: Wednesday 11 July 2007 - 18:51:16
Příspěvků: 100
Já měl to samé na OB,záleží co ti napíše diagnostika za chybu,mě psala ,, rele čerpadla zpětného chodu,, dokonce i po výměně řídící jednotky ABS,což nikomu nešlo do hlavy a nevěděli co s tím,protože i čidla byly v pořádku,u OB je to tak,že po zapnutí zapalování proběhne test jednotky a po rozjezdu test čidel a čerpadla,a v případě objevení chyby se kontrolky rosvítí a systém se vyřadí z činosti.Nakonec to dělalo čerpadlo,mělo závitový zkrat na vynutí,které způsobilo větší odběr proudu při testu a tím to nahlásilo chybu.S takovou závadou se prý ještě nikdo nesetkal,proto mě to trvalo skoro půl roku než se to podařilo vyřešit.

Omega B. 2.5V6 X25XE Irmscher
peta novak
Monday 02 July 2012 - 00:03:01 Citovat
Host
čau hele mam problem mam zafiru 1.8.16v 92kw a svíti mi autičko ze smykem . skratka TC auto vubec netajne jede to jako na paru kdyš přijedu domu asi tak 3hodinky sem doma a pak jedu prič tak uš to tam nesvíti nadva mi to rozum hodne semi to stava na mokru kdyš přidam víc plynu tak prohrabne tak zabilka na palubce to je ok vratim se domu pak zase ptořebuju do karamu tak za se to svíti nevim proč dekuju předem za ODPOVED """"" at se daří všem OPLAKUM

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1475 sec,0.1138 z toho dotazů.