• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pískání kotoučů
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
TomAS
Wednesday 08 February 2006 - 12:33:56 Citovat
Host
Na Astre G mam kotouce Brembo a (z mne neznameho duvodu) nejake neznackove desticky - a krasne to piska. Jake desticky (znacka) jsou na uvedeny kotouc vhodne? Diky moc...

Václav GT
Wednesday 08 February 2006 - 13:32:58 Citovat
Host
Tady v poradně si lidi dost chválí Textar Odkaz Já mám Ferodo a taky si nestěžuji. Zkontroluj, jestli ti destičky mírně samy nepřibrzďují.
TOMas
Wednesday 08 February 2006 - 13:37:06 Citovat
Host
A mas to v kombinaci s kotoucem Brembo ?
Václav GT
Wednesday 08 February 2006 - 13:55:55 Citovat
Host
Ne, já mám ještě původní kotouče, ale Brembo a Ferodo má Mike. Brembo a Textar má Larry E a Buba. Všichni tři nejsou žádní zelenáči (Buba je navíc automechanik, to zelený auto nahoře na této stránce je jeho).
Jan22
Wednesday 08 February 2006 - 14:00:44 Citovat
Host
Kolik mas najeto na kotoučích . Pískani zpusobuje i sjetej kotouč , nebo vyndat desticky a strhnout hranu .
TOMas
Wednesday 08 February 2006 - 14:09:58 Citovat
Host
Kotouce i desticky (predni) meneno loni v servisu, od te doby najeto cca 8.000km, Kotouce Brembo a desky kdoviproc nejakej Roadstar nebo Roadhaus nebo co. Od zacatku piska a piska a ... (kdyz je mokro tak mene). Je to priserny.
Jan22
Wednesday 08 February 2006 - 17:57:10 Citovat
Host
Tak je zkus vyndat a strhni hrany , kdyz to nepomuze tak tam dej poradny desticky.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1742 sec,0.1448 z toho dotazů.