• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zajimave bazarove nabidky
Přejít na stranu  1 2 3 ... 94 [95] 96 97 98 99
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mates
Tuesday 24 May 2016 - 09:29:12 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Tak já ti nechám mou Audi Poladíš si odřeniny na kastli a máš káru na vysírání řidičů v zimě

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
vrgadaa
Tuesday 24 May 2016 - 23:06:24 Citovat
Host
cwrvena kolecka vzadu na spzetkach-tj. dnes nejcenejsi cast mych vozu maji platnost jeste pres rok, nemusim tedy nic aktualne resit. Ta omega parkovala 30km od baraku, prislo mi to jako dobry napad.
...
Nicmene jsem podnikl zoufaly pruzkum trhu s pozadavky: Nahon dozadu, nebo ctyrkolka, velky kombik, manual, 200 koni +, snadno plynofikovatelny snadno servisovatelny, nezajimavy pro zlodeja a za levno. Dve takova auta ted mam a uz mit bohuzel nebudu, to dnes uz proste nema reseni. U audi jsem uvazoval o nejake S6ce avant, nebo jak ten caravan nazyvaji, obcas se neco takovho mihne na sporovnivozy strance. Ale to nebude ani za levno ani levne servisovatelne a kdovi jak by to snaselo LPG.
...
krome audi, prichazi do uvahy volvo, bmw, mozna mercedes, ale zadne auto neplni komplet pozadavky,nevadi, treba se mi to jeste jednou podari legalizovat pres stk na dalsi sva roky, investovat jsem ochoten, jen aby to stacilo
vrgadaa
Wednesday 25 May 2016 - 08:12:25 Citovat
Host
volvoomega, radovy trilitr, zakulacena karoserie, nahon dozadu, manual
Odkaz
mates
Wednesday 25 May 2016 - 09:01:55 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Tam je blbý u té S6 že je to buď 2,2 turbo a nebo 4,2 V8. Obojího je jak šafránu, ale jedou jak z praku.
Jinak všechny tvoje požadavky moje A6 splňuje, jen nemám 200+, ale 193
U té V90 mě překvapuje že je to náhon na prdel, to jsem nevěděl.

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
vrgadaa
Wednesday 25 May 2016 - 10:44:43 Citovat
Host
procitam volvo forum a dle prispevku nejsem presvedceny, ze by to byl dobry napad, dal jsem to sem jen pro zajimavost. V te dobe uz zacinali delat predokolky a tohle byla labuti pisen klasicke koncepce (1998). Zmenu vozoveho parku zatim odkladam-fakt to nehori, jen jsem z toho takovej preslej, ze nevidim nic rozumnyho, cim bych ty sve veterany nahradil
vrgadaa
Friday 01 July 2016 - 18:52:05 Citovat
Host
Nechce nekdo zachovalou sedanovou vectru cdx maximalni vybava, na privni pohled nezkorodovanou za 20 000 v Brne? Zadny bazar, auto s historii a na fotkach pekne. Rok 1996 a 16ventilovy dvoulitr. Vybava opravdu max, tj. digi klima, tempomat, ovladani radia na volantu
...
Nemam s tim nic spolecneho, prisla s tim dcerka, ze to prodava kolegyne v praci.
...
Jinak ja opoustim jak opel, tak subaru a emigroval jsem k Volvu V70r manual 220kW AWD
Colommbo
Friday 01 July 2016 - 19:26:28 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Kdes vyštrachal třista koníků...?

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
vrgada
Sunday 03 July 2016 - 09:04:11 Citovat
Host
Zprisnilo se STK a me 25 let stare yongtimery je stale obtiznejsi udrzovat v chodu. U omegy se navic zacal rozpadat interier (stropnice shnila na prach a ted dokonce praskla i palubka).Taky jsme mijeli na jare skaredou havarku, kdy v papirovem favoritu posadka nemela sanci, a ma vyvarovana auta jsou podobna bezpecnostni kategorie.
...
Takze jsem zacal hledat neco v me kategorii: manual, velky kombik, spousta koni a nahon dozadu nebo na ctyri pokud mozno plynofikovatelne a nejradeji zalevno a ne bazar, ale od fandy. Na jare jsem nasel tu ceckovou omegu, to neklaplo asi skrz STK. A moc aut mym pozadavkum nevyhovuje, Audi S6, bavorak, mercedes? Takze vypadlo jako reseni volvo. A navic se snazim koupit sice stare, ale to nejlepsi, co kdy fabrika spachala, takze i pres drahe a kazici se vychytavky ale elektronicky podvozek apod. jsem to riskl.
...
Koupil jsem to normalne na inzerat (nabizeji se vcelku bezne v inzerci nebo na forech). Mam to tyden, na hodnoceni je tedy brzy. Ale mohu-li porovnat s ackovou omegou. Tak omega ma pohodlnejsi sezeni, vyrazne lepsi rejd, leps, lepe se ovlada a uvnitr je v omeze spousta mista. Volvo ma tlusty pancir a maly zadni poklop, takze tam nedostanu bicykly, jak jsem zvyklej (jedno s odmont, prednim kolem za sedacky a druhy pretahnout cele zadnimi dvermi (nazlozeno za 3 min). Tady je to jezek v kleci.
...
A pozitva opravdu to jede, klimatizace (to neznam), v servise po koupi nic vaznejsiho nenasli, najete km dle STK odpovidaji, zere to jak prokopnuty, LPG prestavbu mi v servise nedoporucili, vyridil jsem si povinne ruceni s asistenci odtahu, takze s tim pojedu na dovolenou a ono to nejak dopadne. A je moc hezky na pohled
z0diaC
Monday 11 July 2016 - 13:33:37 Citovat
Uživatel #1221
Registrován: Wednesday 08 August 2007 - 09:51:23
Příspěvků: 441
V70R .... krása .... blahopřeju

z0diaC
Vectra B caravan CD X18XE ´98 OFF
Vectra B caravan Elegance Y22DTR ´01 OFF
Corsa B X10XE 3D ´99 OFF
Corsa C Z12XE 3D ´00 SPORT
Corsa D Z12XEP 3D ´08 COSMO OFF
vrgadaa
Thursday 28 July 2016 - 13:01:45 Citovat
Host
Cesta na dovolenou s V70R dopadla dobre-2500km, klimatizace (asi netreba komentovat. xenony (vidim skoro jak ve dne) a hlavne TEMPOMAT a jel jsem tentokrat ve vsedni den po dalnici. Temer celou cestu to bylo rozjed, sestka tlacitko na volantu a drzet se volantu. Mel jsem pocit, te neredim auto, ale vezu se vlakem. Za mne zatim palec nahoru, je mi jasne, ze asi prijde drahy servis, ale zatim po hrvatsky super
...
Nevim, jestli bych tak dobre poridil s omegou, po navratu na mne cekala s vybitou baterkou a nevim proc, 70Ah baterka (normalni-zadny lidl) ma tak 2 roky, jsem presvedcen, ze by mela vydrzet rozhodne dele
...
No uvidime, potrebuji auto s levnym provozem do mesta a na to je 3litr prave tak akorat:-). Po pravde nevim co se stavajicim vozovym parkem, ma to jeste rok STK a pak fakt nevim

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 94 [95] 96 97 98 99  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1781 sec,0.1452 z toho dotazů.