• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Neduveryhodny clovek
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
ms
Sunday 03 April 2005 - 21:21:48
Host
NIO nic sa neboj, bozie mlyny melu pomaly ale isto, verim,ze sa ti raz este ozve, ked zase bude nieco potrebovat a nejaky "odbornik " mu dobre poradi, takze nakoniec to(pevne vsetci dufame) preplati aspon dvakrat a obrati sa opat na teba.Hlavne si odloz vsetky jeho udaje a davaj pozor, ked bude niekto nieco chciet z okolia jeho bydliska. A este je dobre ze si ten zlodej moze o sebe precitat, aky je chudak.Je to smutne ze mame medzi sebou aj takychto uboziakov, ktorim musime takto pomahat, ale na druhej strane nas moze tesit, ze sme este stale dobri.
Yper
Monday 04 April 2005 - 07:37:22
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jo, boľí mlýny melou, to ano. Ale proč jim to trvá tak dlouho, nehledě na to, ľe NIA to stálo peníze, které uľ asi neuvidí.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
rutus
Monday 04 April 2005 - 11:02:07
Host
NIO, neboj nejsi v tom sam mne taky ocesal jeden prazak v souvislosti s mou Astrou o 3 ticice. Prodal mi soucastku a az doma jsem prisel na to, ze je k nicemu. Nekolikrat jsem s tim podvodnikem volal, najel spousty kilometru a efekt nula. Takze jsem toho radsi nechal a smiril jsem se s tim, ze jsem o tri litry lehci. Musis si spocitat, jestli se ti vyplati do toho dal investovat a byt vnitre dlouho nastvany, nebo to nechas plavat. Varovat ho pred ostatnimi, to delas spravne. Ale buh ho za to za to rozhodne nepotresta, od toho jsou tady lidi...
Duffy
Monday 04 April 2005 - 11:34:26
Host
jo, sviní nikdy neni dost... Chce to holt líp zabezpečit! To se nedá svítit, kámoą nekámoą - nejdřív platit! Pořádek dělá přátele... Tak a» uľ takový nikdy nepotkáą NIO, ani nikdo daląí!
P.S.Doufám, ľe sem zítra nebudu vkládat daląí jméno a mejl hoąana co mi střelil ALU kola
Anonymní
Monday 04 April 2005 - 11:46:57
Host
to Duffy. Pokud se ten s tema kolama jmenuje Simicek, tak ho tam rovnou napis
Ne, samozrejme si delam srandu, to je jina a drzim ti pesti, aby to dobre dopadlo!
Nekdy mam ale opravdu pocit, jako by fakt na kazdym rohu cihal nekdo kdo me chce odrbat!
rutus
Monday 04 April 2005 - 11:49:25
Host
to Duffy. Pokud se ten s tema kolama jmenuje Simicek, tak ho tam rovnou napis
Ne, samozrejme si delam srandu, to je jina a drzim ti pesti, aby to dobre dopadlo!
Nekdy mam ale opravdu pocit, jako by fakt na kazdym rohu cihal nekdo kdo me chce odrbat!
jdu radsi na obed
Duffy
Monday 04 April 2005 - 13:29:24
Host
rutus napsal ...
to Duffy. Pokud se ten s tema kolama jmenuje Simicek, tak ho tam rovnou napis
Ne, samozrejme si delam srandu, to je jina a drzim ti pesti, aby to dobre dopadlo!
Nekdy mam ale opravdu pocit, jako by fakt na kazdym rohu cihal nekdo kdo me chce odrbat!
jdu radsi na obed



Zatim budu dodrľovat presumpci neviny (nebo jak se to plácá...). Zatím reaguje na mejly, psal, ľe to bořený stopro neni... No necháme se překvapit.
Já nevim, ale určitě bych to asi nenechal jen tak, aby mě nějakej blbeček co si říká ©imíček vo*ebal... Chtělo by to nějakou odvetu vymyslet!
ms
Monday 04 April 2005 - 15:16:09
Host
a co tak dat inzerat do novin a ktovie este kde ze preda svoje auto, a urcit taku cenu, aby nerobil nic ine len dvihal telefony? NIO mas predsa jeho telefon, ci nie?
Zorro Mstitel
Monday 04 April 2005 - 15:52:22
Host
Po krátkém prolustrování (od slova posvítit ) se pravděpodobně jedná o:
Milan ©imíček
Jesenická 1905/8
79401 Krnov
Email
721 721 492
723 973 666
RČ: 7101223503
ms
Monday 04 April 2005 - 16:18:49
Host
nooo, teraz to uz len spravne pouzit
Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1691 sec,0.1266 z toho dotazů.