• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
porucha automatické převodovky Astra F 96 1,4i 16v
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
CeL78
Monday 21 November 2011 - 08:00:24 Citovat
Host
Zdravím mám Astra F 96 1,4i 16v s automatickou převodovkou. Chyba se projevuje pouze ráno, když auto delší dobu stoji (od večera a dele, pokud stoji cca 3hod je vse OK), po nastartování svítí cca 2s kontrolka pod nádrzi takova vločka , pak zhasne, po zarazení R nebo D zacne kontrolka blikat a auto sice jede, ale neradí. Pokud se vypne motor a radici pakou projede dopedu a dozadu, pak nastartuje, tak uz auto jezdí normálne a je jedno kolikrat se zastavi, nastartuje. Proste ta chyba nastane pouze po nocnim parkováni a v zimne to bylo castejší. Pripadá mi to na závadu neceho co se nahriva. Dík za jakoukoliv radu (olej v prevedovce byl vymenen)
legionar
Monday 21 November 2011 - 08:14:16 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
začlo to dělat před výměnou oleje nebo až po něm



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
CeL78
Monday 21 November 2011 - 08:30:39 Citovat
Host
Delalo to uz pred vymenou oleje, a dela to uz cca 1rok, nijak se to nehorsi. Proste pres leto to udela trebva 2x za tyden a v zime treba kazdy den a nekdy se musi nastartovat i 2x - 4x. Ale jakmile to zaradi tak prevodovka funguje vyborne. Problem nastane zas az ráno.
jerryl
Saturday 14 April 2012 - 10:22:09 Citovat
Uživatel #1685
Registrován: Sunday 08 March 2009 - 17:50:58
Příspěvků: 1
Zdravím Ťa.
Mne pomohlo vyčistiť volič rýchlostí. Na našom fóre som to zdokumentoval aj s foto. Linka : Odkaz
Možno ti to pomôže.
jerryl.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1853 sec,0.1509 z toho dotazů.