• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zatmavovací folie
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Yper
Friday 15 April 2005 - 13:48:07
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Naątěstí do té tvé poloviny nepatřím ač kombíka mám,a nutně to brýle být nemusí. Moľná jen stačí zařadit do stravy víc mrkve s trochou jedlého oleje - jen tak dostaneą do těla onen Beta-karoten a zlepąí se ti noční vidění, páč se rozpouątí jen v olejích.
Já mám asi taky 70% a couvám v pohodě, protoľe zase aľ takový frajer nejsem, abych couval jen podle zrcátek - nejsem línej hnout krkem.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Friday 15 April 2005 - 18:57:40
Host
záleľí jakým způsobem se to sklo zatmavý, znám tři nejběľnějąí způsoby, za prvé uľ z výroby tónované sklo, za druhé, opískováním a za třetí polepem fólií. U těch fólií je jeątě rozdíl ve kvalitě. Vezl jsem se autem, který mělo kromě předního skla absolutně černý okna, ale ze vnitř ven bylo vidět normálně. Sice ho to zatmavení stálo 10 litrů, ale kvalita je holt draľąí, neľ obyčejný fólie s propustností světla takřka stejnou ven i dovnitř. Kdyľ to shrnu, tak vąechny varianty sou ale stejně na bobek, ikdyľ si člověk připlatí sou furt problemy a navíc je oční kontakt řidičů na silnici docela důleľitej..
freez
Friday 15 April 2005 - 19:42:21
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
jo jo já folie nezatracuji líbí se mi to taky uľ sem je měl a budu je dávat znovu ale jen dozadu a dám tam světlejąí dopředu uľ bych si je nedal a vyhodit velký prachy za super kvalitu se mi nechce a co se týká očního kontaktu tak naprostý souhlas je dobré na ostatní řidiče vidět a být viděn a pokud někdo brutálne zatmavý auto tak se pak nesmí divit ľe narazí na policajty a oni mu daj pokutu nekteří třeba ne záleľí na koho narazíte.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Scuba
Saturday 16 April 2005 - 21:23:37
Host
Tak koukám ľe se tady rozjela pěkná diskuze .Já mám v zadu klasické lampy a na couvání vidím naprosto v poho pokud nestojím v lese (tam uľ to chce otevřít dveře ale jinak je to pohodka. ®e tyhle folie nemají homologaci je mi jasný, ale propustnost ąvestky nikdy nezměří (nemají čím) reflektometr nemají ve výbavě. Ale budu dělat ofiko certifikat (naměřena taková a taková prpustnost) scháleno pro provoz.Tak kdyľ by jste někdo měl zájem dodám třeba někde na srazu víc kousků )).Jen sem chtěl vědět jestli ho náhodou někdo uľ nevyrobil abych se s tím nemusel srát. Folie rulez!!
freez
Saturday 16 April 2005 - 21:35:43
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
scuba: no to je právě to ľe já v 80 procentech pakuji na místech kde nejsou ani blbý lampy u nás je obrovskej problém s parkoviątěma takľe přijedeą li po 14 hod.=parkujeą u zas..garáľí kde neni ani osvětlení pokud bys to dal jinam máą tam ráno botu (u nás je prostě skvěle ) no a to uľ bez toho abych otevřel dveře nezvládám přes okno vidim fakt jen matnej obrys takľe blbý.proto pudu do světlejąích. a jinak s tím ľe policajti nemaj jak měřit propustnost folie to jesice pravda ale je to jedno narazíą na voli a prostě nejdeą vepředu vidět=platíą a neuhádáą to protoľe pak přijde na řadu atest a to je taky problém takľe radąi nebudu pokouąet ątěstí.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Kanec
Sunday 17 April 2005 - 18:16:51
Host
Scuba: zkus se podívat na Topcarcz.cz třeba tam najdeą homologační certifikát na folie. Nechával jsem si tam nalepit folie a doporučuju. Jsou levní a rychlí a pouľívají folie Lumar - docela kvalita.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1515 sec,0.1138 z toho dotazů.