• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
smrad z benzínu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lume
Sunday 01 August 2004 - 23:30:57
Host
Ahoj,
mám problém ,někdy celkem cítím dost silně benzín v kabině moji VeBe .Díval jsem se ale nikde nic nesákne a není vidět ľe by měl být nejaký problém.. stalo se vám to někomu? &|
muchylin
Monday 02 August 2004 - 07:51:59
Host
no mě bejvá občas cítit jakoby smrad z výfukových plynů, prej asi prdnutej výfuk někde pod řadící pákou... ale to asi není tvůj případ
Anonymous
Monday 02 August 2004 - 08:34:12
Host
Odklop zadní sedák, pod ním je plastovej kryt a pod tímto krytem najdeą víko od čerpadla. jdou tam dvě hadice a je tam konektor. Podívej se jestli to někde nesákne. Pak se mi stalo, ľe jsem měl spadlý těsnění po víkem čerpadla, ale to potom hrozně teče benzím pod auto, kdyľ dáą plnou bandu. Víko čerpadla se otevírá pootočenim, je tam bajonet. To těsnění se tam hrozně blbě nandává, ale jak jsem psal, to nebude tvůj případ, to bys u pumpy hned poznal.
riwal
Monday 02 August 2004 - 08:35:59
Host
Anonymous - to jsem byl já, nějak jsem se zapoměl přihlásit
Anonymous
Tuesday 03 August 2004 - 17:30:39
Host
Kámoą mi říkal ľe to můľe být u motoru kde je nějakej uhlíkovej filtr na benzín . Je tam hadička která se můľe uvolnit.
riwal
Wednesday 04 August 2004 - 07:08:01
Host
To je taky pravda. Ale nějak teď nevim kde ten filtr je, no třeba si na to někdo tady vzpomene.
Anonymous
Wednesday 04 August 2004 - 11:16:48
Host
U mojí VB 2.0 16V to dělala hadice odvětrání motoru (vede od hlavy k sání).Byla v místě hadicové spony naprasklá, aľ jsem za ní potáhnul a přičichnul ucítil jsem směs benzínových výparů a výfuku. Po výměně je po problému.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1672 sec,0.1295 z toho dotazů.