• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ukazatel vnější teploty
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Frantik
Tuesday 12 April 2005 - 19:59:43 Citovat
Host
Rád bych věděl kde je schováno čidlo pro vnějąí teplotu a zda jej lze vymenit.Nejdřív mi to na displey začalo ukazovat blbosti a teď uľ to neukazuje vůbec.Poradí někdo? Díky
Rak
Wednesday 13 April 2005 - 13:50:26 Citovat
Host
corsa C, na pravé straně pod předním nárazníkem ve směru jízdy.Na konektor.
Anonymní
Friday 15 April 2005 - 13:24:29 Citovat
Host
Blblo mi to uplne stejne.Cidlo jsem promeril, bylo v poradku. Nove stoji neco pres400kc - a je to jen odpor, menici se v zavislosti na teplote. Myslim ze je spis na vine elktronika u display, ci kabely od cidla. U corsy B je cidlo take pod prednim naraznikem.
Fox
Tuesday 03 May 2005 - 19:34:30 Citovat
Host
Není to čidlem, ale je to ąpatným kontaktem na displeji, uľ jsem to jednou měnil. Přívot k displeji je dost ohnutý a pomalu, ale jistě se otrhuje a ničím tim tiątěný spoj. Nejdříve mi hodnota stupňů mizela a potom mi ukazovala blbosti, potom to úplně odeąlo.
Anonymní
Friday 06 May 2005 - 15:06:28 Citovat
Host
mam to samý,je to těma kontaktama u disleje,zkontroluj to a popřípadě to musíą přiletovat,ja dělal to samý ale stejně mi zas neukazuje
Anonymní
Tuesday 17 May 2005 - 14:27:53 Citovat
Host
Otazka od LAMY:
jaxe nejjednoduseji dostanu k tem kontaktum?
nemusim snad sundavat celou palubku?
Anonymní
Monday 23 May 2005 - 06:19:48 Citovat
Host
From Cedric: ahoj mám Corsu B, nevím zda se tobude stejné ale popíąi ti postup jak se dostaneą k tomu tiątěnémuspoji.. Musíą opatrně vypáčit výfuky teplého vzduchu, které se nacházejí pod tím displejem,tam jsou rva ąroubky, které přidrľují krat displeje. Poto ze zadní starny této schránky(displeje) vytáhneą výąe uvedený konektor a pak uľ si s tím jenom pohráváą a sundávaą jednotlivé plastové díly aľ se dostaneą "k jádru věci".. Celé to je tak na 15min. práce.. Kdyľ tak napią do fóra Corsa B 1.5 TD. Chodím tam docela často.. (je to v Opel poradně)
tomi111
Saturday 02 April 2011 - 20:26:18 Citovat
Host
Prosim Vas, a kde by som našiel čidlo teplomera na CORSE D? dakujem
Martas
Sunday 03 April 2011 - 07:46:42 Citovat
Host
Vepredu v masce ... tak jako u vsech novejsich Opelu.
tomi111
Sunday 03 April 2011 - 16:46:14 Citovat
Host
ďakujem, našiel som

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2510 sec,0.2066 z toho dotazů.