• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Corsa C - chyba P0335
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
corso
Friday 29 April 2022 - 16:35:55 Citovat
Uživatel #5334
Registrován: Thursday 28 April 2022 - 18:24:49
Příspěvků: 2
Zdravim,

nedavno jsem koupil Corsu C, 1.2 easytronic - Z12XE a mam problem s p0335 chybou - snimac polohy klikoveho hridele. Projevilo se to tak, ze kdyz jsem jel s ni po delsi dobe, tak nejdriv po vypnuti motoru na parkovisti a po nekalika minutach uz pak nesla nastartovat.Hodil jsem to pak na diagnostiku a tam to naslo p0335. Chybu jsem vymazal a jeste to sla nastartovat. Kdyz jsem po par kilometrech jizdy zastavil, uz nesla nastartovat ani po vymazani chybi. Startovala tak dlouho, nez tam naskocilo F. Jeste jsem si vsimnul, ze behem te posledni jizdy nesel otackomer. Tak jsem vymenil cidlo, ale bohuzel to nepomohlo. Jeste me nepadlo, ze jsem zapomnel ten "konektor" u motohru vycistit - tak jestli by to nemohlo byt tim? Na pristrojovce sviti mimo normal jen oranzove auto s klicem - neblika. Nejake napady co s tim?

Predem diky!


Frantisek
Colommbo
Saturday 30 April 2022 - 21:55:20 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Ahoj! Bojím se, že příčinou nestartování už není čidlo kliky, ale rozsvícené písmeno F signalizující problém s easytronicem, ona ta robotizovaná převodovka je docela sajrajt... Odkaz

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Anonymní
Tuesday 03 May 2022 - 14:36:41 Citovat
Host
Jenom bych doplnil, ze F tam svitilo vzdycky, kdyz to neslo nastartovat. Po vymazani chyby s cidlem vzdy prestalo. A i se rozjelo. Ted se to snazi nastatovat tak dlouho, az to spadme do F znovu. Coz by dost odpovidalo problem s tim snimacem otacek, ne? Jeste jsem nekde cetl, ze kdyz nepomohlo cidlo otacek hridele, pomohlo vymenit cislo vacky?
corso
Thursday 12 May 2022 - 11:24:01 Citovat
Uživatel #5334
Registrován: Thursday 28 April 2022 - 18:24:49
Příspěvků: 2
tak jsem poridil opcom diagnostiku a hazi to chyby P0335 a (a nove z toho opcomu) P0725 .. Jinak co jsem cetl jeste ruzne po forech, tak jestli to nemuze byt tim, ze jsem bral prvni snimac co sedel na muj typ motoru Odkaz a nekde psali, ze kombinaci chyb P0335 a P0725 casto resila koupe snimace od Bosche ?

nebo ... ?

Frantisek

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1369 sec,0.1119 z toho dotazů.