• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Servo na řízení?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Saturday 30 April 2005 - 20:53:49
Host
Čau vąichni mám dost problém Vlastním Opel Astra Caravan 1.7 DTX (motor ISUZU) r.v. 3.1995 a odeąlo mi na něm "čerpadlo oleje" pro posilovač řízení! jenľe problém nikde ho nemůľu sehnat!! samo ľe NOV0 by asi bylo třeba v Opel Morava (Olomouc) ale nemám představu kolik nové stojí?? Raději bych chtěl zánovní)repas/nebo z bouračky?? nemáte přehled kde bych ho sehnal nebo taky cenu kolik asi tak stojí?? vrakoviątě jsem uľ zkouąel v Ostravě v Olomuci a nic
pr»ka
Saturday 30 April 2005 - 21:08:19
Host
Zkus vrakoviątě v Praze a pak jeątě Polsko,nevím od kud jsi třeba Gliwice
[ Upraveno So dub 30 2005, 09:08 ]
klubo
Sunday 01 May 2005 - 08:53:49
Host
nový stojí podle typu motoru 16-18tis. kč
Anonymní
Monday 02 May 2005 - 16:00:16
Host
klubo napsal ...
nový stojí podle typu motoru 16-18tis. kč

to jako servo stoji 16tis?? no to je snad sranda ne?? vľdy» nový celý komplet posilovače řízení stojí 15tis!!!! hm asi budu jezdit bez posilovače ach jo!!
klubo
Monday 02 May 2005 - 16:06:12
Host
no on se taky prodává jenom komplet a ne jenom čerpadlo...teda aspoň u opla
Anonymní
Thursday 05 May 2005 - 07:37:43
Host
takľe v Opl Morava Olomouc ho mají, stojí přesně 15000Kč bez DPH!!! prodává se zvláą»! Jeątě ątěstí ľe fungujou vrakoviątě! Sehnal jsem ho! Stálo mě 4000Kč!! Má sice větąí řemenici a má přidané nějaké plechové drľáky na těle, ale po odmontování je na 100% shodné s tím původním. Jen mě zaráľí ľe má vetąí řemenici?? mám ji taky přehodit nebo ji tam mám nechat?? počítám, ľe tím pádem by mělo to čerpadlo menąí výkon, protoľe převodový poměr bude větąí?!! nebude to mít vliv na výkon řízení (posilovače jako takového?? PS: blbá otázka co tam mám nalít za olej hydraulický?? ) Jinak dá se tady někde stáhnout DÍLENSKÁ PŘÍRŮČKA PRO OPEL ASTRA F CARAVAN 1.7DTX INTERCOLER r.v. 1995?? popřípadě dát link nebo poslat na e-mail Email mam 1gb místo:-) předem moc děkuji vąem za pomoc a přeji hodně kilometrů bez nehod a bez poruch ) DÍKY ZA POMOC!!!!!
Anonymní
Thursday 05 May 2005 - 13:01:01
Host
Nazdar. Potrboval by som Tvoje vadne cerpadlo ak to nie je problem ( asi skonci v kosi ? ) , alebo aspon jeho hriadelku. Moja je poskodena ale cerpadlo funguje. Ak budes mat chut taksa mi ozvi na mail : Email

Dakujem.
marwi
Anonymní
Thursday 05 May 2005 - 20:19:39
Host
v koąi neskončí, protoľe jedna fy. v Praze(info@servorizeni.cz) se oravou těchto čerpadel zabývá!!Zkus ho tam poslat? Tak ľe ho asi nechám opravit a pak ho bud prodám, nebo si ho nechám jako zálohu, protoľe těch 15tis co stojí mě opravdu dost ąokovalo!! Sorry
Anonymní
Thursday 05 May 2005 - 20:34:01
Host
Martin: PS: jeątě www stránky té firmy : Odkaz
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2339 sec,0.1700 z toho dotazů.