• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sirenblok
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Standa
Thursday 19 May 2005 - 22:18:55 Citovat
Host
Na Zafire mam poskodeny sirenblok na upevnenie motora(pod chladicom). Novy stoji asi 2300sk. Je to nutne vymenit hned alebo sa da nahradit (opravit). Stalo sa to uz niekomu ?
Dik.
klubo
Friday 20 May 2005 - 08:45:45 Citovat
Host
hlavně jestli ti houká siréna Jmenuje se to silentblok a oprava asi nepřipadá v úvahu...zkus kdyľtak nějakej zachovalej sehnat na vrakoviąti
Yper
Friday 20 May 2005 - 13:02:35 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
V tomhle případě se to moc z vrakáče nevyplatí-dej raději nový na konkrétní typ auta - nedávno jsem ho viděl v katalogu a je jich několik typů - celkem asi 5! Co auto a typ a motor, tak můľe být jiný.
Tenhle má podstatný vliv na přenos vibrací na karoserii.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Petr Astra G
Friday 20 May 2005 - 18:21:49 Citovat
Host
Já ho měnil před rokem, neorigo za 1700,-Kc.Uľ nevím co chtěli za origoą, ale ta cena byla závratná. A je pravda,ľe je jich několik typů, nejlepąí je ho vymontovat a přinést ukázat přímo do obchodu. Mám tady na paragonu i číslo dílu, je to na X20Dtl- 4013 0047. Třeba ti to pomůľe.
Anonymní
Friday 20 May 2005 - 22:56:22 Citovat
Host
Dakujem za pomoc. Opravoval som toho viac, ale ako vidim budem musiet setrit dalej.Ani vela nejazdim ale stale nieco musim menit.To su tie ojazdene auta(ja som kupil 5 rocne).
Este raz DAKUJEM.
rutus
Monday 23 May 2005 - 09:26:08 Citovat
Host
Ty silentbloky prasknou vetsinou po bouracce, ale nemusi to vzdycky byt jenom tim.
Ja jsem menil dokonce dva siletbloky a za original v Oplu chteli cca 2tisice za kus.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1524 sec,0.1237 z toho dotazů.