• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pneumatiky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomas
Monday 20 June 2005 - 20:14:30 Citovat
Host
Ahoj kolegove, brzy budu muset koupit leptni pneu pro svoji Astru (rozměr 195/60 R15). Podle vysledků testů připadají v úvahu:

1.) Bridgestone Touranza ER300

2.) Nokian NRHi

3.) Fulda Carrat Attrio

4.) Firestone Firehawk TZ 200

5.) Continental Eco Contakt CP

Nemáte někdo zkuąenosti s ľivotností pneumatik Bridgestone? V současné době mám na pneu Continental Eco Contact CP najeto 75.000 km.

Děkuji za odpověď Tom



K_P
Monday 20 June 2005 - 21:48:30 Citovat
Host
Porovnáváą dvě kategorie pneu střední třídu a vyąąí třídu? Kaľdopádně si ze seznamu vyąkrtni CP, sice jsou velmi dobré, ale je to výběhový dezén a konstrukčně zastaralý. Tady u nás je velmi malá pravděpodobnost, ľe je oficiálně jeątě seľeneą. Pokuď je někdo vyhrabe tak to budou pěkný leľáky. _rendek Místo nich se koukni na Conti Premium 2.Fuldu bych taky vynechal pokuď máą na kvalitnějąí pneu.
Kanec
Monday 20 June 2005 - 21:52:00 Citovat
Host
Na Corse jsem stříédal v letní Firestone a zimní Nokiany a byl jsem s obouma velmi spokojený. Ani jedné zanačky bych se nebál, rozhodoval by, u mě, poměr "cena - výkon". Kámoą jezdí jenom na Bridgestone a chválí je do nebe a ľivotnost je asi stejná jako u ostatních - teda myslím. Já jezdím na letních Dunlopech a zimní Toyo a taky je chválím do nebes.
Mike
Monday 20 June 2005 - 23:01:45 Citovat
Host
já bych doporučoval ty Nokiany, se zimníma jsem absolutně spokojenej a ty letních uľ jsem viděl i na opravdu rychlejch autech, takľe to nebude ľádnej ąunt a poměr výkon cena je myslím víc neľ dobrej.
Igi
Thursday 15 March 2007 - 08:49:48 Citovat
Host
Ahojte Opláci !
Chcel by som poznať Váš názor.Kúpil som málo ojazdene pneumatiky a po obutí mi jedna spúšťala.Asi za 2 dni bola úplne prázdna.Dal som ju do pneuservisu na opravu no nevedeli zistiť kde sfukuje aj napriek tomu,že aj 3 krát ju vodou prestriekali a bublinky nikde.Pravdepodobne sfukuje len na aute pri záťaži.Vyriešili sme to tak že sme tam dali dušu.A teraz moja otázka:Či sa niejak neznehodnotí pneumatika myslím hlavne ten index záťaže a rýchlosti keď sa tam dala duša do bezdušovej pneumatiky ???Či zostane plne funkčná ?
Michelin 195/65/15
Danny
Thursday 15 March 2007 - 13:49:05 Citovat
Host
Tomas napsal ...

Ahoj kolegove, brzy budu muset koupit leptni pneu pro svoji Astru (rozměr 195/60 R15). Podle vysledků testů připadají v úvahu:

1.) Bridgestone Touranza ER300

2.) Nokian NRHi

3.) Fulda Carrat Attrio

4.) Firestone Firehawk TZ 200

5.) Continental Eco Contakt CP

Nemáte někdo zkuąenosti s ľivotností pneumatik Bridgestone? V současné době mám na pneu Continental Eco Contact CP najeto 75.000 km.

Děkuji za odpověď Tom







Bridgestone Touranza _;
Yper
Friday 16 March 2007 - 07:23:34 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Igi: ....běžně se to tak dělá. Není to nic proti ničemu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
VGT
Friday 16 March 2007 - 08:05:21 Citovat
Host
Igi napsal ...

Či sa niejak neznehodnotí pneumatika myslím hlavne ten index záťaže a rýchlosti keď sa tam dala duša do bezdušovej pneumatiky ???Či zostane plne funkčná ?

Pneu zůstane plně funkční, jen se za provozu trošku více hřeje (možno zanedbat). Nutno však počítat s tím, že se duše za čas (řekněme za dva roky i za víc - podle toho kolik najedeš) prodře a musí se dát nová.
Trochu se podivuji nad tím tvým pneuservisem - postříkat gumu, co to je? Drobný únik zjistíš jedině tak, že celé nafouknuté kolo potopíš do vody.
Igi
Friday 16 March 2007 - 08:22:19 Citovat
Host
VGT napsal ...

Igi napsal ...

Či sa niejak neznehodnotí pneumatika myslím hlavne ten index záťaže a rýchlosti keď sa tam dala duša do bezdušovej pneumatiky ???Či zostane plne funkčná ?

Pneu zůstane plně funkční, jen se za provozu trošku více hřeje (možno zanedbat). Nutno však počítat s tím, že se duše za čas (řekněme za dva roky i za víc - podle toho kolik najedeš) prodře a musí se dát nová.
Trochu se podivuji nad tím tvým pneuservisem - postříkat gumu, co to je? Drobný únik zjistíš jedině tak, že celé nafouknuté kolo potopíš do vody.

Dík za odpoveď.V pneuservise nemali vhodnú nádobu na ponorenie pneumatiky tak centimeter po centrimetri prestriekali celú pneumatiku rozprašovačom a únik nikde.Že oni to tak robia.Toď všetko.
dada
Friday 16 March 2007 - 17:36:35 Citovat
Host
už se na ně těším a hele jakou cenu nabízejí

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2596 sec,0.2039 z toho dotazů.