• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nafukovaci tlumice???
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
O.K.
Friday 20 May 2005 - 22:10:22 Citovat
Host
Do ceho ma jit vzduch u Astry F caravan ktery se fouka do ventilku v kufru kvuli svetle vysce pri nalozeni?
Ja mam hadicky v blyzkosti tlumicu odpojeny (mam neorigo tlumice AL-CO) a nevim jestli origo jsou nejaky foukaci nebo jestli tam maji byt nejaky měchy či co
Brouček
Saturday 21 May 2005 - 19:27:13 Citovat
Host
Ten vzduch má jít do tlumičů.Pokud je někdo měnil a dal tam tlumiče normální,tak proto jsou hadičky volné.
O.K.
Saturday 21 May 2005 - 22:02:01 Citovat
Host
Ha ha ,a kolik tak ty tlumice stoji? nevite cca nekdö?
Ja mam podle predchoziho majitele na zadnich tlumicich najeto asi tak 30000km
(on 10k ja 20k). Me prijdou v cajku,ale nerad bych si na nich rozbil hubu-radsi bych tam videl ty origo foukaci protoze obcas jezdim s nalozenou prdeli
Gizmo_CZ
Monday 23 May 2005 - 07:15:56 Citovat
Host
mno to by mě taky zajmalo budu je muset tak do měsíce vyměnit po diagnostice jsou uľ k červené značce ale zajmavý je ľe přední jsou hluboko v zeleným a to byly měněny zároveň!!?? takľe má někdo představu kolik stojí ORIGINÁL nafukovací tlumiče dozadu pro ASTRu F Caravan 95r.v.??
Tom Astra 1.8 16V
Wednesday 25 May 2005 - 12:52:26 Citovat
Host
Tak já mám taky dofukování tlumičů a bohuľel kvůli prasklým měchům , které jsou součástí tlumiče nefunkční. Tak jsem se ptal v Oplu na nové originální, protoľe neoriginální nikdo asi nedělá a tam mě řekli cenu něco k pěti tisícům za jeden tlumič Tak jsem to nechal být a jezdím dál bez dofukování.
Gizmo_CZ
Saturday 09 July 2005 - 08:13:55 Citovat
Host
5000Kč??? no tak to je teda sranda jak blázen! to se je vyplatí zrenovovat - teda pokud by to šlo??!! Co myslíte šlo by ty tlumyče zrenovovat a kdo by to dělal a za kolik v okolí Prostějova- Olomouce popřípadě Ostrava?? díky
Gizmo_CZ
Saturday 09 July 2005 - 08:15:02 Citovat
Host
ach ta čeština ( tlumIče
Pavel J
Friday 22 July 2005 - 16:45:59 Citovat
Host
Vyfote je někdo. Měl jsem je na kadettu a zbyl mi také jen ventilek a hadičky.
Ps. nemáte někdo starší na prodej Kadett Astra F HB

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2078 sec,0.1769 z toho dotazů.