• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zase klimatizace
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Richie
Tuesday 16 August 2005 - 13:10:34 Citovat
Host
Zdravim vsechny. Poslednich par dni zacinam mit problem s dig. klimatizaci VeB 96. Vsechno se tvari ze bezi, ale zadny vzduch to nefouka a divne to hrci. Zadna chybova kontrolka nesviti. Po nekolika vypnutich a zapnutich se to potom chvili chova normalne. Je jasne ze me ceka cesta do servisu, ale pokud mi muzete nekdo rici na co se mam psychicky pripravit, budu vdecny. Diky.
kutulin
Thursday 01 September 2005 - 00:21:02 Citovat
Host
Me kdysi zde, kdosi pomohl a usetril mi mnoho penez za opravu klima. Ja to posilam dal.... Pokud Ti to vyhovuje jses z Prahy nebo okoli, tak zavolej sikovneho pana Rihaceka 602108047. Tusim ze to bylo nekde u Kralup nad Vlt. Alespon pres tel. ti treba rekne o co jde...Me to stalo mene nez bych v opelu dal za zjisteni zavady....(kompresor)
kutulin
Thursday 01 September 2005 - 00:21:23 Citovat
Host
Me kdysi zde, kdosi pomohl a usetril mi mnoho penez za opravu klima. Ja to posilam dal.... Pokud Ti to vyhovuje jses z Prahy nebo okoli, tak zavolej sikovneho pana Rihaceka 602108047. Tusim ze to bylo nekde u Kralup nad Vlt. Alespon pres tel. ti treba rekne o co jde...Me to stalo mene nez bych v opelu dal za zjisteni zavady....(kompresor)
riwal
Thursday 01 September 2005 - 07:05:48 Citovat
Host
Je to pan Řiháček a je z Panenských Břežan u Odolené Vody. Kontakt na něj jsem rozdával já a zatim všichni si ho chválili po všech stránkách.
Anonymní
Thursday 01 September 2005 - 17:26:59 Citovat
Host
Taqk tobe dekuji, je to Pan borec na klima. Tobe tedy taky dik.
riwal
Friday 02 September 2005 - 06:48:32 Citovat
Host
Nejde o děkování, hlavně že to chladí a autorizák zase ostrouhal
Jirka
Friday 02 September 2005 - 09:13:14 Citovat
Host
Tak mohu potvrdit toto: p. Řiháček je fachman, pracuje rychle a solidně. Předevčírem jsem se u něho byl informovat co s tím je - dohodli jsme se ať to tam přímo nechám a včera jsem si vyzvedl auto opravené. Byla to výměna chladiče a repase kompresoru. Klima teď nechladí, ale mrazí!!
Takže mohu taky směle doporučit...
Anonymní
Monday 05 September 2005 - 21:12:12 Citovat
Host
Fakt na autorizák je třeba se vystrat.... Koupil jsem si auto a jel jsem tam na výměnu oleje. S tím, že mi man. klima vydává zvuk jako když házíš vodu na rozpálený plech. A oni, že je třeba ji naplnit za cca 3000-3500 Kč. Už to mi bylo divné a moc se mi to nelíbilo. Pak mi volal, že je jakási trubka v hajzlu...... A z výměny oleje jsem tam nechal skoro 11.000,- A to mám 20% slevu. Ta trubka stála i s prací asi 6000,-. Přístě už do autorizáku nejdu. Raději to hodím ze skáli.
vector
Tuesday 06 May 2008 - 21:18:02 Citovat
Host
Ahoj všichni, o klimě je tady napsáno velice moc, ale já mám problém, který nejsou schopni v servisu vyřešit. Už třetí rok po sobě mě během zimního období uteče chladivo ze systému. Je to vždy na jaře naplněno a odzkoušeno na stolici, bez úniku včetně kontrastní látky a maziva. Vše funguje tak jak má a do jara je to fuč. Není nikde UV lampou vidět únik, dnes to znova celé prolezli a kontrolovali, ale nikde není evidentní únik vidět. Nevím co s tím, každý rok 1200kč a výsledek k ničemu, tak nevím, kde může být problém. Do Opelu s tím nepojedu. Kdo poradí?
qpc
Tuesday 06 May 2008 - 21:39:52 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
hledej u hřídele kompresoru (pod kladkou) a na výparníku

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1367 sec,0.0989 z toho dotazů.