• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prepadove hadicky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
henrich
Tuesday 30 August 2005 - 23:41:00 Citovat
Host
Chlapi chcem si vymenit prepadove hadicky, ale bol som upozorneny ze na naftaku Y20DTH hrozi, ze sa zavzdusni palivova sustava a to je potom odtah na OpelService s.r.o....

Ak mam byt bez obav, ake hadicky kupit ? (priemer)
Zorin
Wednesday 31 August 2005 - 00:09:28 Citovat
Host
No nevím, mám ten samej motor a nad očekávání jsem byl překvapen. Vyměnil jsem ty hadičky a pak jsem to šel nastartovat a chytlo to vcelku rychle. Asi bych z toho neměl strach.
Mmic
Wednesday 31 August 2005 - 03:00:45 Citovat
Host
Me ty hadicky zpuchrely, zavzdusnilo se to a nenastartoval jsem. Po vymene za novy jsem se trochu napil nafty a je zase dobre...
henrich
Wednesday 31 August 2005 - 09:46:53 Citovat
Host
OK, som ochotny sa aj napit, ak sa tak da odvzdusnit, len aby som nemusel do Oplu


Kde bola chutnejsia, od cerpadla, ci od vstrekov?:)
klubo
Wednesday 31 August 2005 - 10:17:05 Citovat
Host
mě to chytlo taky sice už to bylo po pár minutách že s me museli připojit kabelama na baterku jinýho auta ale chytlo a kdyby ne tak to můžeš roztáhnout
biL
Wednesday 31 August 2005 - 11:12:48 Citovat
Host
Po výměně se sice trochu škubal, ale chytlo to, neboj se toho.
henrich
Wednesday 31 August 2005 - 20:51:19 Citovat
Host
len pre uistenie, ci sa do toho pustat:

Bol som v Opli na diag. a zmenu jazyka na displeji a popri tom som im povedal, ze mi zrana tazko startuje (s pridanim plynu) a neskor ide na brnk. Takisto mam problem s vyssou spotrebou (7l/100 pri dialke aj v meste, lahka noha). Tak ich napadlo pozriet tie hadicky a vraj to je ono (ako to technik zistil, netusim aj ked som bol pri nom).
Myslite, ze sa nemylia? Ja len, ze ak by boli naprd, hadam by tam pod nimi bola nafta...

Tak som kupil origo prepadove v mototechne 6mm, ale nemaju vnutri uplet, su cisto gumove a idem do toho...
Zorin.
Thursday 01 September 2005 - 01:04:27 Citovat
Host
No tak bach na ty gumové bez ůpletu moc dlouho nevydržej.
Yper
Thursday 01 September 2005 - 08:53:10 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
1) já je budu také měnit, protože současně s tím budu čistit i sání
2) podívej se na ty hadičky pořádně - měl by být úplet uvnitř gumy - pokud není, tak se možná neděje nic katastrofálního, protože tam není žádný extra tlak
3) pokud dojde k zavzdušnění, tak se nafťák může roztáhnout, protože má na rozvodech řetěz (tohle v nouzi dělá i NIO)
4) Já si na naplnění hadiček připravil injekční stříkačku, takže před nasunutím na trysku ji naplním s pomocí jehly.
5) nebo jak píše Klubo - nahrádní baterii a startovací kabely
6) ta výměna je oproti jiným úkonům velmi jednoduchá

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
henrich
Thursday 01 September 2005 - 09:02:11 Citovat
Host
2 Yper:
A tie symptomy co som vyssie popisal mozu naozaj sposobovat tie stare hadicky? Naftu si doplnal smerom k cerpadlu?

Vysvetli mi niekto, preco vlastne dochadza k zavzdusneniu a to padanie nafty ide ktory smerom?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1920 sec,0.1501 z toho dotazů.