• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Poradna nebo diskuze?
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
2fast4u
Friday 05 November 2004 - 20:23:28
Host
Bohuąu, . . . . se neřiká ! Ale je to mazec ! Mám stejnej názor na tuzing, ale tátá mě to nechce dovolit
NIO
Friday 05 November 2004 - 20:28:25
Host
riwal napsal ...
Jóó skvěle NIO, tys to poslal uplně jinam, to je stejně prdel

No hele ja to neminil jako ze by zenska tomu nemohla rozumet ale kdyz tak procitam vsechny jeji diskuze...
Aby to nevypadalo ze si branime sve muzske ego ze. ale je mi to prinejmensim podivny.
EnRico
Friday 05 November 2004 - 22:46:43
Host
Já nevím co je pravda a co ne, kdo je kdo a tak. Ale mezi Mrázovkou a Barranďákem jsem nedávno potkal Octáfku s vytaľenejma blatníkama, pneu tak série 25 (prostě tenká vrstva gumy na kolech jak kráva), vzadu křídlo jak z Williamsu a nejlepąí nakonec: za volantem ľádnej tuc-tuc-tucer s kąiltem vzad, ale normální tuctová mamina - tak 45 let věku ...
Praetor
Saturday 06 November 2004 - 13:01:19
Host
hele nebyla ta ochcafka cervena, ale ne takova ta seriofka cervena ... a nebyl to nahodou superBlb a ne ochcafka? pac totiz timhle smerem jezdi dom jedna mamina, co si vytunakovala superbecko
Anonymous
Saturday 06 November 2004 - 20:27:18
Host
Myslím ľe slečna mohla vědět ľe bude chtít s vectrou lítat tak si měla koupit tu 2,5 a pak si tam dát plyn a měla by vystaráno. Pořídit si tam plyn není tak hrozná investice kdyľ je schopna dávat celej výfuk novej, to je taky darda. I kdyľ chce aby jí to táhlo uľ odspoda tak to u 2,5 má smůlu, sranda začína aľ za 3000ot pak to docela jede. Měla sis koupit starąí M3 a dál si nemusela nic řeąit. Jinak aľ budeą mít spor»áka co jezdí pod deset( a jezdí! ne se vleče tak se na něj rád podívám, auta na vzduch nejezděj(zatím:-) Nebo si kup nitro a aľ ti rupne motor tak si kup třeba hondu a votravuj u nich na fórech.
klubo
Saturday 06 November 2004 - 21:24:54
Host
nechci bejt pruďas, ale musim se slečny zastat, myslim ľe slovo "votravuj" není vhodné....
veki4ever
Sunday 07 November 2004 - 17:02:33
Host
No, vidim, ľe sem tady rozpoutala pěknou diskuzi A nemám ráda, kdyľ se do mě někdo naváľí
2 NIO: Sorry, ale nejsi neomylný. Opravdu mám Dunlop 9090 - je to nový model - o něco vylepąený oproto 9000 - mrkni se na to někde na netu.
2vąichni ostatní. Opravdu jsem holka a ne ľádnej zakomplexovanej chlap - ani muľatka Mám prostě ráda auta a adrenalin za volantem. S autem lítám dost rychle a TOČÍM HO kdyľ chci fakt jet od 4000 na omezovač (mimochodem, kde vám kope omezovač X20XEV? Mě aľ úplně na konci červenýho ) A je mi jasný, ľe kdyľ chci lítat, ľe tio bude i ľrát. Myslela jsem, ľe nějakek oturbenej motor by mohl jet víc za stejné náklady na PH.
K těm 225: Ano, vezme se to víc, ale je to otázka pár deci a na výkonu to ubralo taky celkem málo - kdyľ se točí, tak celkem jede, ale trvá jí to, beruące, neľ se roztočí
Jestli můľu poprosit, chápu uľ, jaký na to moje zvyąování výkonu máte názor, a tak uľ to prosím neřeątě. BERU, ®E NA TO MÁTE JINÝ NÁZOR !!!!! Víc kát uľ se neumim.
A proč jsem si koupila zrovna VeBe? Je to citovka. Nic jinýho v tom neni. Uľ sem to tu psala, ľe to je prostě moje vysněný auto. Měla jsem před tím Mazdu 121 s 1.3 a tak vím, jaké to jezdit s autem, které váľně nejede
Taky hodně záleľí na tom, co si člověk předsatvuje pod pojmem, ľe auto jede nebo ne
No, to bude asi tak vąe - prozatím . Uľ si ze mě prosím nedělejte legraci. Psala jsem, ľe sem laik a teprve se učím. AĽ vystuduju V©E, kde se právě snaľím vypadat jako génius , tak naąetřím na rekvalifikační kurs a vyučím se to doopravdy. Teď to myslím váľně.
Moľná Vám připadám divná, ale auta jsou můj ľivot a kdybych musela být bez nich, nebylo by to ono. A pokud má někdo zájem, jezdím na srazíky na Strahově kaľdou 2. středu v měsíci - takľe tuhle středu tam snad budu - pokud zrovna nebudu mít učení
No, radąi uľ nebudu "vopruzovat", jak někdo psal
riwal
Sunday 07 November 2004 - 17:23:40
Host
Nevím kdo Ti psal, ľe vopruzujeą, ale vidím, ľe si se sem docela dobře etablovala skutečným velkým třeskem. No uvidíme dál.
Anonymous
Sunday 07 November 2004 - 17:56:43
Host
No, nějakej Anonymous psal, ľe "votravuju", sorry, přepsala jsem se Jo a jeątě tomu člověku, co mi tohle psal: M3 je sluąný letadlo, ale o tom, o kterym mluvíą nejsou jeątě větąinou pomalu ani airbagy a ABS a zas natolik si nevěřim - i kdyľ to ABS můľe bejt občas na ąkodu
To je fuck, nechtěla sem dělat dusno - v ľádnym případě, tak díky za čas a nervy
Čau Veki
veki4ever
Sunday 07 November 2004 - 18:02:26
Host
Jo a jeątě jednou 2 Anonymous, kterej se radąi nepodepíąe : 2,5 na plyn uľ sem o tom slyąela - má to nějakej policajt Ale muj názor je ten, ľe kdyľ uľ si kupuju takovej obsah a koníky, tak jim přece nebudu ubírat na síle plynem. I kdyľ je to levný na provoz. Motor se pak musí seątelovat na ten plyn a na benál uľ to pak nejede vůbe . Nebo kecám? Pokud máte někdo zkuąenosti, sem s nima
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2544 sec,0.1975 z toho dotazů.