• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Interiér - nějak se to sype
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Friday 30 September 2005 - 10:33:32 Citovat
Host
e e to slyšet hlavně vevnitř, víko pumpy je pod zadním sedákem a je na něm jen plastový kryt.
Anonymní
Friday 30 September 2005 - 12:58:04 Citovat
Host
aha a venku by to slyšet nebylo? Ale mně to zní jako plasty...
riwal
Friday 30 September 2005 - 13:13:32 Citovat
Host
Neřikám že je to určitě pumpa, jen mě to napadlo, protože se to stává. Zjistíš snadno - natoč to zvedni sedák - je tam kruhový plastový kryt - a hned uslyšíš jestli to jde odsud.



<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Pá zář 30 2005, 01:14 ]</span>
Anonymní
Friday 30 September 2005 - 16:07:23 Citovat
Host
Tu pumpu zkusím prověřit ..... Ale to bzučení se mi zdá jako dost nepravidelné a spíš mi to přijde jako když jedu po nerovnostech nebo když podtáčím motor a auto se lehce klepe.
Na ty dveře kašlu ... na to to nejezdí. V autorizáku by mi hned chtěli montovat nově dveře za 25.000 jak je tak znám. A možná hned oboje zadní aby zachovali symetrii a jizdní vlastnosti .... a vydělali dalších 25.000,- Je to banda ukacených hlupáků .. ale neházím všechny do jednoho pytle.
Každopádně díky za rady .
Peepino
Brody
Friday 28 July 2006 - 08:12:22 Citovat
Host
Ahoj všem. Název vlákna je zcela příznačný- Interiér - nějak se to sype-
Při prudším zabrždění se mi něco přesype ve střeše ze zadní části do předku nad okno.Něco jako malé kuličky nebo tak.Nevíte co to je a jak to opravit? Díky za odpověď
fedas
Friday 28 July 2006 - 09:07:34 Citovat
Host
Brody napsal ...

Ahoj všem. Název vlákna je zcela příznačný- Interiér - nějak se to sype-
Při prudším zabrždění se mi něco přesype ve střeše ze zadní části do předku nad okno.Něco jako malé kuličky nebo tak.Nevíte co to je a jak to opravit? Díky za odpověď


To jsou právě ztvrdlý zbytky toho lepidla,kterým maj bejt prilepený ty příčky ke střeše.Vypada to jako asfaltova drť.Pdrudce zabrzdi,odklop tapecírunk u předního skla a vysaj to.Mel jsem toho tam taky dost.A když jsem jel po kostkách tak mi vibrovala celá střecha.
Yper
Friday 28 July 2006 - 09:40:13 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Střechy se opravuje silikonem v kartuši a pistolí, kterou se kartuš vymačkává. Kromě toho se dá také sehnat taková gumová hmota, která se vtláčí mezi plech střechy a ztužující příčka pod ní.
Plasty na bočních sloupcích se sundavají, protože dost často se samonavíječe pásů zanesou prachem a jánevíčím ještě a tak čas od času má někdo úmysl to rozchodi.
Je třeba také dbát na to, aby přilehlá plast ke sloupku - karoserii obepínala lícovací guma.
Pokud by to bylo uvolněné dost, tak bych to vyřešil oboustranně lepící páskou, která se dá asi za 100 Kč sehnat v Baumaxu či OBI - 5m!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Meneator
Friday 10 October 2008 - 18:51:06 Citovat
Host
Tak sem slychaval mnohokrat, hlavne na kocicich hlavach drncivej zvuk, jako bych vozil v kufru vlnity plechy. Po tom co sem si tu precet, ze to je strecha, tak sem poslouchal, a fakt to slo ze strechy! Sundal sem stropni tapec, podlozil kolickama, vytmelil. A hele - plechovej zvuk zmizel Musim rict ze ten tmel sem ale hrube nevychytal. Koupil sem v tescu SOUDAL, pruhlednej, na tmeleni treba akvarka. Na obalu bylo psano ze bez zapachu. Nemuzu potvrdit... Moji vectrou je ted cejtit misto vanilkovyho stromecku neprijemnej kyselej silikonovej smrad.
qpc
Friday 10 October 2008 - 19:47:40 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Anonymní napsal ...

ale to by bylo slyšet i zvenku a to není


No,jelikož je přístup k čerpadlu pod zadní sedačkou,tak to uslyšíte spíše uvnitř než venku..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Tomin
Monday 13 October 2008 - 14:50:57 Citovat
Host
Silikonovej tmel je hodne kyselej. A smrdi to trochu jak ocet. To ale prestane, neboj.
Horsi je, ze je schopen spustit reznuti. Na tyhle veci doporucuji NEUTRALNI silikon.
Myslim ze ani nesmrdi.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2833 sec,0.1862 z toho dotazů.