• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hatchback nebo sedan
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
James
Sunday 23 October 2005 - 17:00:20 Citovat
Host
Zdravím, uvažuji o koupi ojeté Vectry, zamiloval jsem se do ní, jen potřebuju poradit zda jít spíš do hatchbacku nebo do sedanu a proč. Děkuji za reakce
Jirka OB 2,5TD
Sunday 23 October 2005 - 17:05:10 Citovat
Host
To záleží jenom a jenom na tom na co to auto budeš používat a co se ti víc líbí.
James
Sunday 23 October 2005 - 17:21:47 Citovat
Host
No vzhledově se mě líbí spíš sedan..

Ještě jeden dotaz: Kupovat v autobazaru, nebo si Vectru raděj nechat dovézt třeba z Německa? Na co si při koupi dát největší pozor? Děkuji za reakce..
qpc
Sunday 23 October 2005 - 20:22:59 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
James: u hatchbaku je výhodou přístup do kufru a jeho možné zvětšení při vyndání podokení desky,pokud ti stačí klasickej kufra pokud nemusíš mít stěrač na zadnim okně,tak je sedan myslim tvarem hezčí.Nakupovat v čechách je trošku risk,je to trošku o odhadu a štěstí.každopádně si vymoci prohlídku auta u někoho v dílně na heveru.O detailech už nedávno psal myslim Riwal.Kontrola zadní nápravy,koroze výfuku,koroze lemů blatníků.Jo a to podstatné.Nekupovat motor 1,6 v jakékoliv verzi a motor 1,8 16V ve verzi X18XE1.Do roku 99 také nebyly karosářské díly tolik chráněné jako ty modely 99- a dále..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Mc.lain
Sunday 23 October 2005 - 20:25:07 Citovat
Host
Mám dva měsíce dovezenou Vectru z Německa, nalítano zatím 5000Km a max. spokojenost. Je to sedan a neměnil bych.
qpc
Sunday 23 October 2005 - 20:41:18 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
James: pokud nebudeš mít servisní knížku (což asi na 90% ne) měl bys určitě vyměnit rozvodovej řemen a kladky.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


fedas
Sunday 23 October 2005 - 21:35:22 Citovat
Host
No ja jsem se rozhodoval spis mezi kombikem a hatchbackem,pak jsem natrefil na peknyho hatchbacka a jsem velice spokojenej.Jednou jsem mel na par dni pucenyho sedana a kdyz jsem skladal kocarek do kufru tak kolem litalo certu.....Proste ja bych nemenil.Ty paty dvere jsou rozhodne praktictejsi,ale je fakt,ze linie sedanu jsou takeo necem.
Jirka
Monday 24 October 2005 - 07:50:30 Citovat
Host
Jak se každému líbí. Mně se víc líbí hatchback. Další informace:
Odkaz
Odkaz
Odkaz

a když si ho budeš chtít koupit v Německu:
Odkaz
RadekK
Monday 24 October 2005 - 08:46:59 Citovat
Host
Hatchback nebo sedan:
Do sedanu sice nedáš větší zavazadla, ale nikdo tady nevzpomněl, že ti v něm nefouká mrazivý zimní vítr na krk, když kufr otevřeš. To oceníš, když vozíš děti a nebo ti není nejlíp. A asi i míň proniká hluk od zadní nápravy do interiéru. Velice oceňuji u sedanu, že nemusím šudlit zadní okno stěračem, když je mokro. Ale u hatchbacku to bude asi stejný, že.
Radim
Monday 24 October 2005 - 11:53:16 Citovat
Host
sedan je hezčí..a jiank s 1.6 16V jsem naprosto spokojen.Jede moc pěkně a je krásně tichá.Pohodička

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1474 sec,0.1086 z toho dotazů.