• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
TC protislus
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marek
Sunday 20 November 2005 - 15:41:49 Citovat
Host
Oplaci chci se zeptat mam na Astre G tlacitko TC pry je to protislus auto mam chvili a nejsem v tom zadny odbornik je to dobra vec vyjedu s tim nekde nebo to je jen aby se nereklo a kdy to mam pouzivat diky za rady a nazory tech co to maji vyzkousene.
vrgada
Sunday 20 November 2005 - 16:49:02 Citovat
Host
jestli je to stejny jako u omegy, tak v normalnim stavu je protiprokluz zapnuty a timto tlacitkem se vyrazuje z provozu, aby si u omegy clovek mohl uzit hrabani zadnich kol. Co jsem odpozoroval z pulrocni zkusenosti, tak v pripade ropzjezdu na kluzkem problikva kontrolka a docela to skube, jak se ubira vykon motoru a pribrzduji protacejici kola, jsem rad, ze to tam mam a zatim to nevypinam
qpc
Sunday 20 November 2005 - 16:59:33 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
..u Vectra stejně jako u Omegy..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


JardaB
Sunday 20 November 2005 - 17:19:48 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Dneska jsem si TC uzival, nejriv jsem jel cersve napadanym snehem na zahradu, pak jsem neveril svym ocim, kdyz jsem omegou vyjel po louce do kopce - kdyz uz jsem tam byl, tak jsem to strcil do kulny a vymenil olej v motoru i prevodovce.Celej den snezi, takze jsem testoval i vecer, klouze to uplne vsude (Liberec, 10cm snehu, samozrejme se neuklizi...). Zkousel jsem s/bez TC a musim rict, ze je to super vec.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
qpc
Sunday 20 November 2005 - 17:22:52 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
no,trošku to pomáhá,ve stavu nouze jsem dnes absolvoval trasu Plzen-Praha na letních 17",tfuj,to jsem měl sevřenou prd....l.Ale pokud člověk dal více plynu,okamžitě to probliklo a hned bylo lépe..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Marek
Sunday 20 November 2005 - 17:29:49 Citovat
Host
Takze kdyz mi sviti na pristojovce tak je zaply nebo vyply?Jak jsem to pochopil tak asi ho vypnu,kdyz je standartne zaply pokud je to stejny u vsech oplu stejne.diky
Marv
Sunday 20 November 2005 - 17:34:10 Citovat
Host
Kdyz kontrolka sviti, tak je vypnutej. Kdyz problikava, tak reguluje vykon...
Prazdroj
Monday 21 November 2005 - 19:57:09 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Když máš nastartovaný auto a TC nesvítí tak je aktivní při jízde když začne blykat tak to znamená že pracuje to znamená že ubírá plin aby přestalo auto hrabat na sněhu. skus to při rozjezdu dej plnej plina pust spojku a uvydíš tu reakci a pochopíš. Skoušej to na sněhu.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
PN
Tuesday 22 November 2005 - 01:35:36 Citovat
Host
Dotaz - mam od leta VC-GTS 2003 a jeste se mi nepodarilo rozblikat kontrolku TC. Nevim zda to je vubec funkcni. Obcas pri rozjezdu to prohrabne, ale jen na chvilku. Nevim zda pak sundam ja automaticky nohu, nebo to udela TC, ale stoprocenntne jsem jeste necitil klepani do pedalu brzdy. Muze byt TC nejak vyrazen? Pri stisku tlacitka do 60km/h ho normalne vypnu - rozsviti se kontrolka. Je ten pruhrab normalni? Je mozne, ze by to bylo serizeno az na vetsi pruhrab?
Petr
vrgada
Tuesday 22 November 2005 - 02:04:36 Citovat
Host
no mne to vetsinou funguje pri trochu vetsi rychlosti nez pri uplnym rozjezdu z nuly. Do pedalu to na rozdil od ABS nekope, chce to zkusit na kluzkym, neni-li jeste snih, tak staci treba mokry koleje a plny plyn. Ted v zime bude ale dost prilezitosti dost zkontrolovat funkci. To skubani bych popsal jako by auto chtelo a vzapeti nechtelo jet

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1704 sec,0.1260 z toho dotazů.