• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Gumy
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Tuesday 13 December 2005 - 15:40:25 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Nech si dát v autorizáku potvrzení že tam ty gumy můžou bejt,když je máš od nich.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Tuesday 13 December 2005 - 16:52:10 Citovat
Host
Ok - zkusim to na ne (je to Autovars)
K-P
Tuesday 13 December 2005 - 18:32:07 Citovat
Host
je spousta pneuservisů kde moc nerozumí pneumatikám a autorizáky jsou to samé, ono ale i dost lidí si myslí guma jako guma s rozměrem, nosností pneu, indexem rychlosti si příliš hlavu nelámou. inu když je někdo chytřejsí než konstruktéři automobilů nebo pneu tak s tím se nedá nic dělat .
jsem zvědavej co ti řeknou, já si myslím, že tě vyfakujou, tak uvidíme.
lama
Tuesday 13 December 2005 - 19:51:38 Citovat
Host
Měl jsem letní 195/60 15" letní tak jsem koupil zimní taky 195/60 15", i když v jednom pneuservisu říkali dej 195/65 a v druhém 195/60 tak jsem váhal amakonec vzal 195/60 protože jsou v techničáču. Ale skusil bych to co doporučuje JOB a uvidíč co ti poví v autorizáku.
JardaB
Tuesday 13 December 2005 - 20:25:19 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Jen pro priklad, nemusi byt pravidlem, ale u me pojistne udalosti gumy vubec neresili - i kdyz jim muselo byt zrejme, ze nejsou zapsane (rozmer si likvidator zapsal). Dost lidi s nezapsanymi gumami a neslysel jsem od nich o zadnem problemu. 60 nebo 65 bych ale opravdu neresil, podle mych vypoctu to dela 1 cm na polomeru a to nikde drit nemuze. Az se sjedou, budou akorat

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
manli
Tuesday 13 December 2005 - 20:30:32 Citovat
Host
195/65/15 skutečně na astře g nikde nedrhnou
a na STk no problem
Anonymní
Wednesday 14 December 2005 - 09:38:28 Citovat
Host
Myki všem dekuje za radys a postrehy!!!
Host
Thursday 09 February 2006 - 10:59:24 Citovat
Host
Ahoj. mam trosku opacnej problem.. Koupil jsem astru caravan, Gčko.. na letních.. a zimaky mam k dispozici 195/50 R15.. v technicaku je zapsany nemam.. v pneuservisu mi rekli ze auto bude sedet nizko ale po premereni cca. 1 cm.. Letni mam 195/60 15".. mam je nechat nasadit, kdyz nebudu jezdit nikde po polnich cestach, ale v normalnim zimnim provozu?? Díky
Ascona
Thursday 09 February 2006 - 11:35:59 Citovat
Host
Asi se trosku pridam. V zime jsem mela problemy s prednimi pneu, uz byly celkem ojete, takze po tom, co jsem zapadla pred barakem a museli me tlacit tri chlapi, abych se vubec dostala na parkovaci misto, jsem druhy den jela do pneuservisu a tam jsem si chtela koupit nove pneu. Jenomze ten rozmer vubec nemeli, ze by je museli objednat a pockala bych den, dva, ale nabidli mi starsi s 8 mm vzorkem a za cenu 400,- Kc za kus. Nejprve jsem do toho vubec nechtela jit, ale pak jsem jeste volala znamemu automechanikovi a ten mi to posvetil, ze je to fakt supr cena a 8 mm je gut. Jenomze mi po tom auto tahlo rizeni doprava Vcera jsem pichla, tak jsem tam znovu jela a opravili mi to a navic jsem jim rekla o tom tahnuti doprava, tak mi obe pneu znovu vyvazil a prehodil mi pravou pneu s levou. Tak mi to ted tahne doleva Da se s tim vubec neco delat? Predtim se mi dusovali, ze ojete pneu jsou v pohode, zadny problem a ted mi vykladali o tom, ze predchozi vozidlo nejspise melo jinou stopu a nic se s tim delat neda, ale za ty prachy....Jenomze kdybch to vedela, tak do toho NEJDU!!!

Jeste se chci zeptat, jestli nekdo nevite o dobrych cenach za alu disky- 15", 4 srouby.

Diky _love
prtka
Thursday 09 February 2006 - 12:18:16 Citovat
Host
no jestli to je ,tak jak říkáš,tak s tou jednou pneu něco je...tak jestli máš opravdu pocit,že ti to táhne na tu nebo druhou stranu,tak jim to vrať...řeknu ti můj názor,že starší pneu,tak se vzorkem 4mm se prodávají za 700kč...aspoň u nás...a za 400kč s 8mm.......no nevím ...oni moc dobře vědí proč stojí jen 400kč...nějaký divný...a na anděli co dávaj něco zdarma nevěřím

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1727 sec,0.1223 z toho dotazů.