• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadné brzdové obloženie
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Stefan
Tuesday 13 December 2005 - 12:14:55 Citovat
Host
Občas, keď je vlhko, tak zrána mi dosť hučia zadné brzdy (skoro ako na železničnom vagóne - kov o kov). Po chvíľke jazdy už stíchnu a všetko je OK. Teraz neviem - treba už vymeniť brzdové obloženia? Koľko by mali vydržať zadné brzdové obloženia? (Astra G, r.v. 2002, 70tis. km)
Dmcd
Tuesday 13 December 2005 - 12:49:51 Citovat
Host
No 70tis na bubnech se mi zda malo na to aby byly pakny pryc... Ale samozrejme zalezi na tom, jak se s tim autem jezdilo prip. jestli nahodou nebyly ty brzdy nejaky nacnuty... A pokud ti to ztichne po ohrati tak to nebude uplne sjety - to by se ozyvalo porad...
Prazdroj
Tuesday 13 December 2005 - 12:50:07 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
na astře jsem měnil zadní obložení při 80 000 protože to v zadu zůstává dost často vyset a dost rychle se opotřebují. Viz můj případ. Celí brzdiče jsem rozebral a vyčistil namazal mazyvem od TG Václav dal mi ho na srazu ve štokách. Složil a najel jsem ted na ty destičky už 20 000 a jsou pořád stejný co já vim tak by měli vydžet 140 000 za podmínek že ti budou dobře odbrdovat..!!!! Jestli máš vyměnit už destičky tak sundej zadní kolo a koukni se je tam velice dobrej přístup a nemusíš nic povolovat jen to kolo. Jstli nepiskaj tak by mohli bejt dobrý jetam takovej pásek kterej při sjetí začne pískat. né vdicky!!!!!! Tak nato nespolíhej a radši se koukni.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Prazdroj
Tuesday 13 December 2005 - 12:55:23 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Stefan ty tam máš bubny? To už určitě né? Já psal o zadních kotoučích ty u Aster hodně zloběj.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Gullwing
Tuesday 13 December 2005 - 13:00:51 Citovat
Host
Vše předchozí je asi pravda ale nedělal bych si moc hlavu. V tomhle počasí je normální, že kotouče (nebo bubny) oreznou a trochu to drhne. A to ať to máš nové nebo v pytli
Prazdroj
Tuesday 13 December 2005 - 13:12:29 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
+Gulving máš pravdu ale at se radši koukne je lepší se podívat než znicit kotouč me se sjely obě venkovní a byl plech na plech a nepískaloto protože ten kontrolní pískací plech byl na těch nesjetejch. Je pravda že sjetá destička na plech se pozná když začneš brzdit tak to slyšíš a když přestaneš tak to neslišíš. Tak to bude asi ten bordel nechci strašit........

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Gullwing
Tuesday 13 December 2005 - 13:18:35 Citovat
Host
JJ psal jsem že máte pravdu
Stefan
Wednesday 14 December 2005 - 08:08:13 Citovat
Host
Vzadu mám bubny, ale škrípu len zrána keď je vlhko. Po dvoch -troch zabrzdeniach už idú pekne ticho. Asi to zatiaľ nebudem riešiť.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1841 sec,0.1449 z toho dotazů.