• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
brzdy
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
chose
Thursday 15 December 2005 - 07:09:36 Citovat
Host
Prosím o radu, mám tento problém s brzdami. Při startování mám vždy sešláplý pedál brzdy a teď po dvakrát se mi stalo, když jsem nastartoval tak jsem slyšel zepředu takové výrazné syčení, které přestalo po uvolnění brzdového pedálu. Můžete mi prosím někdo poradit co by to mohlo být, jestli je to závažný problém se kterým musím do servisu? Auto jinak brzdí ok. Ještě doplním, mám astru G 2001, 1,6 16V , samozřejmě s ABS.
Díky za rady.
Dmcd
Thursday 15 December 2005 - 08:14:02 Citovat
Host
To co se ti ozyva zepredu je posilovac brzd kdy se po nastartovani tlakuje. Pokud to syci, tak bych zkusil zkontrolovat pripojeni podtlakovejch hadic do posilovace jestli neni nejaka praskla. Ale to by jsi potom mel podstatne tvrdsi brzdy - posilovac by zabiral slabeji...
chose
Thursday 15 December 2005 - 08:26:25 Citovat
Host
no já spíš pozoruji, že musím pedál brzdy podstně víc sešlápnout než dříve. Může to být s tím spojený.
prtka
Thursday 15 December 2005 - 08:33:14 Citovat
Host
chose...jako že víc musíš zatlačit na pedál...no tak to je ono co popisuje Dmcd...utíká ti z posilovače vzduch mimi systém a nemá to ten účinek co by to mělo mít
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Thu Dec 15 2005, 08:33AM ]</span>
Dmcd
Thursday 15 December 2005 - 08:37:31 Citovat
Host
Presne tak, nas netesnost v hadickach (99.9% - bud praskla nebo povolenej spoj) nebo v posilovaci (0.1% - nepravdepodobne). Nejlepe aby nekdo sedel v aute, nakopl auto a pak slapl na bzdu, druhej naklonenej nad posilovacem a hledal kde to utika - odkud to syci... Pretesnit a budes mit pokoj...
chose
Thursday 15 December 2005 - 08:39:28 Citovat
Host
přeně tak, brzdí mi to skoro až u podlahy, musím s tím jít hned do servisu nebo se stím dá ještě chvíli jezdit?
Dmcd
Thursday 15 December 2005 - 08:48:51 Citovat
Host
Jezdit s tim muzes ale bude ti to bzdit cim dal hur! V podstate se ti nesnizi brzdny ucinek jen budes muset hooodne dupnout nabrzdu aby jsi zabrzdil... Bude to jako ve stare S120 bez posilovace - taky brzdila ale na pedal musel slapnout slon . Tak to budes mit uplne stejny pokud to neopravis.
Jinak myslim, ze s takovou veci neni porteba jezdit do servisu - spis bych sam zjistil kde to utika a pak az podle toho kde to bude - treba bude jen povolena objimka na hadici a v servisu ti nauctuji hod prace za 700Kc + vymenu vsech hadic...
prtka
Thursday 15 December 2005 - 08:49:02 Citovat
Host
chose no ze vším se dá ještě chvilku jezdit mazej hned do servisu ať ti na to kouknou
prtka
Thursday 15 December 2005 - 08:50:49 Citovat
Host
Samo jak psal Dmcd...záleží jak si zručný a jestli jsi schopnéj si to zjistit sám
Dmcd
Thursday 15 December 2005 - 08:51:05 Citovat
Host
Prtko, nerozvracej nam tady oploidy , copak nevis jak fungujou nase servisy _s103

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1320 sec,0.1011 z toho dotazů.