• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nefunkcnost vyhrievania okna
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ramon
Wednesday 14 December 2005 - 00:03:14 Citovat
Host
Caute mam Vectru B a sa mi stalo ze nemozem zapnut vyhrievanie okna proste tlacitko stlacam a nic. Stlacal som ho viackrat pocas jazdy a podarilo sa mi ho zapnut a potom nie a nie vypnut. Ked som ho vytiahol a meral prechod tak pri stlaceni je prechod a ked pustim tak nieje takze ma fungovat ako tlacitko? A preco teda nejde zapnut to vyhrievanie ked prechod ma. Relatko je OK a poistka tiez.
riwal
Wednesday 14 December 2005 - 07:07:11 Citovat
Host
No řekl bych, že je problém v tom tlačítku asi bude na místě výměna nebo to ozkoušej s jinym než ho koupíš.
ramon
Friday 16 December 2005 - 19:37:19 Citovat
Host
No ten je ok som ho meral a este som to odsledoval ked zajazdy podrzim tak 5s ten spinac tak sa mi rozsvietia vsetky kontrolky motora airbagov a podobne a otackomer a rychlomer beha hore dole a potom sa zapne vyhrievanie a potom vsetky kontrolky zhasnu a vyhrievanie funguje ale neda sa vypnut.
qpc
Friday 16 December 2005 - 19:48:18 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
že by relátko?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


ramon
Monday 19 December 2005 - 09:10:47 Citovat
Host
no relatko asi nie ked to vyhrievanie funguje ale komplikovanym sposobom a potom nejde vypnut. Som ho aj meral je OK
Palic
Monday 19 December 2005 - 10:09:40 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
ramone mam pocit ze se ti odoroucel multitimer....... ale zase mi nesedi rozsviceni vsech kontrolek......... u ABS by to zanmenalo pokles napeti pod urcitou hranici, u motoru taky ale co ten zbytek?, podle fseho to jeste vypada na zmrsene ukostreni nektreho kabelu ve svazku, tech kostricich mist je mraky a najit ten spravnej bude fuska..........

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
qpc
Monday 19 December 2005 - 15:11:04 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Palic napsal ...
ramone mam pocit ze se ti odoroucel multitimer....... ale zase mi nesedi rozsviceni vsech kontrolek......... u ABS by to zanmenalo pokles napeti pod urcitou hranici, u motoru taky ale co ten zbytek?, podle fseho to jeste vypada na zmrsene ukostreni nektreho kabelu ve svazku, tech kostricich mist je mraky a najit ten spravnej bude fuska..........


hmmm,to může být ono...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Buri
Monday 19 December 2005 - 15:59:53 Citovat
Host
Zdarec, mám Vectru B a taky mi nefunguje vyhřívání. Ale bude to asi tlačítkem, protože když ho zmáčknu, tak necvakne, jako cvakají ostatní tlačítka. Zkoušel jsem někde sehnat už použitý, ale kromě 1 nefunkčního, jsem nikde nesehnal (nový se mi kupovat nechce, ale zřejmě se tomu nevyhnu). Někdy se mi stalo, že když jsem na něj zatlačil hodně, tak to začlo rozehřívat, ale pak to nešlo vypnout. Teď když na něj hodně zatlačím, tak mi přestane fungovat přístrojovka.
ramon
Tuesday 20 December 2005 - 17:36:41 Citovat
Host
Buri no to ani nema cvakat je to len tlacitko nie spinac ked ho vyberies ma 4 kontakty a medzi tymi dvoma strednymi musi byt prechod len pri stlaceni tlacitka. A asi budes mat ten problem co ja ale som si zvykol zapnem ho podrzanim a pri vyssich otackach motoru.
ramon
Tuesday 20 December 2005 - 17:39:22 Citovat
Host
ten multimeter to by mohlo byt skusim si napojit digital a merat poklesi pri zapinani.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2172 sec,0.1677 z toho dotazů.