• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Podvozek u Astry 1,4 G r.v. 2000
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Erik
Saturday 31 December 2005 - 11:51:56 Citovat
Host
Ahoj!

Chci se zeptat, jak pecujete o podvozek u Astry v zime a v lete tak, aby tam nic nevrzalo nebo zbytecne nezavdavalo pricinu k rezaveni? Na co je u podvozku dobry pouzit silikonovy olej? Kolik to asi tak stoji nechat to "necim" dobrym vystrikat v servisu?

Děkuji a přeji vše nejelpší do nového roku!!!

ERIK
Prazdroj
Saturday 31 December 2005 - 14:03:26 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Opodvozek se nemusíš nějak starat je velice dobře zpracovanej z výroby je tam super povrchová uprava a plechy jsou oboustranej pozink. Takže nemusíš mít strach o korozi podvozku. Já meju v mičce podvozek tak 2krát za zimu a jezdim deně. Hlavně to chce umejt na jaře když nejsou plískanice jinak zádná starost.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
host
Saturday 31 December 2005 - 15:19:34 Citovat
Host
Dekuji. Ted mi akorat neco dre prvni dve minuty po nastartovani, kdyz najedu na diru v silnici. Po zahrati je klid. Tak to bude chtit asi nekde striknout - pry mejake manzety nebo co?
Anonymní
Saturday 31 December 2005 - 17:22:09 Citovat
Host
Cekam taky na nejake poznatky ohledne spodku... DIK. KAREL
Jason
Saturday 31 December 2005 - 17:49:36 Citovat
Host
Přesně, jak píše "Prazdroj"...žádná zvlaštní péče....na jaře opláchnout a je to....:-)
Anonymní
Saturday 31 December 2005 - 20:13:32 Citovat
Host
A co treba nechat vystrikat dutiny?
prtka
Sunday 01 January 2006 - 07:54:25 Citovat
Host
Hošani ,tak ještě já...jak píše Prazdroj...Gečko je už novější generace a kastle je z oboustranného pozinku ,spodek , dutiny ... a ty hlavní nosníky podvozku jsou z výroby povoskovaný nebo tak něco prostě je to ošetřený
jarda
Sunday 01 January 2006 - 10:38:43 Citovat
Host
Chtěl jsem se zeptat jak je to s kastlí u corsy B r.v.98 je pozinkovaná? a co udržba spodku -žádný nátěr spodku žádné stříkání dutin-tak jak je to u corsy? -kdyby to bylo podobně určitě bych byl rád
Anonymní
Sunday 01 January 2006 - 13:19:23 Citovat
Host
Tak to jsem rad, ze je to takhle osetreny.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1455 sec,0.1158 z toho dotazů.