• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tempomat
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Saturday 27 November 2004 - 09:54:44
Host
nemyslim si ... 92-115 bude v ramci rezerv, podle me kamna jdou srat mnohem driv diky nesetrnymu zachazeni (napr. tocenim turba na sucho po okazalem prijezdu nebo nekalitnim olejem ci zanedbanou udrzbou). Navic pokud se nebude honit porad na omezovac ale bude jezdi relativne poklidne, tak muze klesnout i spotreba (diky vyssimu kroutaku muze radit drive)
NIO
Saturday 27 November 2004 - 17:11:15
Host
benji napsal ...
Taky o tom chipu váľně uvaľuju, mám nabídku od firmy Motortuning na přečipování z 92kW/125PS/280Nm na 115kW/156PS/333Nm za 13.000,- vč. DPH.
Ale pořád se mi do toho nějak nechce, připadá mi dost prachů za SW úpravu, která trvá 45 min.


ja bych do tohe sel hned. Ja bych dal i 20 kdyby byl chip na tu potvoru 2,2 benzin. V raichu je jedna firma ktera za to chce 1000 ojro. ale narust na benzinaka suprovej. 27-29 PS
EnRico
Monday 29 November 2004 - 10:48:37
Host
Tempomat je dobrej ne ani tak na dálnice, ale na takový ty ąiroký silnice ve městě, dám 70, zaseknu a nesvádí mě to pořád zrychlovat, třeba v Mrázovce.

A pak taky není od věci na ąirokejch průjezdech obcema, kde stojej po stranách v parkovacích pruzích auta, třeba v Dojčlandu na cestě z Rozvadova do Ambergu, zasek jsem 50 na tempomatu a nohu si připravil na brzdu, kdyby mi tam někdo skočil. Při nějakým aku»áku ti to dá pár metrů k dobru.
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2257 sec,0.1941 z toho dotazů.