• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klepání přední nápravy
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
manli
Thursday 26 January 2006 - 09:47:56 Citovat
Host
oplík (Z18XE) napsal ...
Jen žádnou paniku, o žádnou závadu se nejedná Tyto pazvuky jsem také zkoumal a zjistil jsem, že příčinou je pryžové uložení přední nápravy, které v mrazu při propružení podvozku šustí/chrastí.

takže můžu být v klidu? tak to je super.......
Anonymní
Thursday 26 January 2006 - 12:10:38 Citovat
Host
Gullwing napsal ...
A proč se to menuje laserová myčka když to jen stříká vodu jako wap? Nebo to během mytí předvádí ještě nějakou laserovou show _s103 ? Ne vážně fakt to to auto umeje? A kolik to stojí, že bych to prubnul.


Jedna je na Praze 5 - benzínka se jmenuje Šafránka a je u odbočky na Řeporyje před autosalonem BMW Autec. Ceny jsou stejny jako u kartacu. Akorat to neni vhodny pro starsi auta (favorit apod.), protoze ty vodni tlaky jsou silny a voda by se mohla dostat dovnitr vozu. Auto je dobre umyty a nemusis se strachovat o lak
JOB
Thursday 26 January 2006 - 12:16:33 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No já nevím já nejsem spokojenej ani s kartáčema.Vždycky se najde nějaký místo který není umytý a že by to pouze tlak vody dokázal líp prostě nevěřím.Jezdím na ruční mytí a jsem spokojenej.Je to trošku dražší ale je znát rozdíl.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Anonymní
Thursday 26 January 2006 - 12:55:53 Citovat
Host
JOB napsal ...
No já nevím já nejsem spokojenej ani s kartáčema.Vždycky se najde nějaký místo který není umytý a že by to pouze tlak vody dokázal líp prostě nevěřím.Jezdím na ruční mytí a jsem spokojenej.Je to trošku dražší ale je znát rozdíl.


Kdo chce více informací - Odkaz
JOB
Thursday 26 January 2006 - 13:08:01 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Anonymní napsal ...
JOB napsal ...
No já nevím já nejsem spokojenej ani s kartáčema.Vždycky se najde nějaký místo který není umytý a že by to pouze tlak vody dokázal líp prostě nevěřím.Jezdím na ruční mytí a jsem spokojenej.Je to trošku dražší ale je znát rozdíl.


Kdo chce více informací - Odkaz

To mě jen utvrdilo v tom co říkám

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Milan
Saturday 25 March 2006 - 19:56:04 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Ahoj,mám prosbu,v poslední době se mi ozývá při jízdě na mírné nerovnosti vozovky klepání z pravé přední části auta.Při rozhýbání přední pravé části,nad pravým předním kolem je slyšet klepání,ale jen když jsou kola rovně.Vím,že to může být cokoliv,ale snad jste to někdo měl a poradíte.
Opel Astra G caravan motor X16SZR najeto 98000 km

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2216 sec,0.1734 z toho dotazů.