• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tažné zařízení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jawet
Friday 03 December 2004 - 15:17:10
Host
Ahoj, koupil jsem Astru G caravan z AAA a aľ doma jsem si vąimnul, ľe má vzadu taľné zařízení (bez tyče s koulí). V techničáku ale nebylo napsané. Bohuľel k tomu nemám typový ani montáľní list, abych to taľné přihlásil a v AAA ho prý nemají. Původní majitel je asi z Německa. Ptal jsem se v Oplu, jestli se to dá nějak legalizovat (získat od nich papíry), ale nejde to. Je to taľné od firmy Peka (Německo). Co teď s tím? Zbývá mi jen to demontovat, nebo je nějaká naděje sehnat k tomu papíry? Vůbec s tím nemám zkuąenosti a říkám si, ľe je to ąkoda, kdyľ uľ tam je namontované, i kdyľ ho zatím nepotřebuji.
Yper
Friday 03 December 2004 - 15:28:35
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Taľný zařízení maj hlavně zemědělci. Kup si k němu klobouk a alespoň jseą identifikovatelný strýc!
Ne teď váľně. S taľným je problém - pokud máą úplně nový velký techničák, tak bych chtěl vidět ten starý, jestli v něm náhodou to taľné není zapsané a nevznikla chyba při přepisu. Oni ho ale asi nebudou mít, a mělo by být uloľené v místě posledního přepisu - jestli není skartované?
Kaľdé taľné má dnes výrobní číslo - ale zatím jsem neviděl policajta, který by ho kontroloval. Moľná by ąlo koupit papíry od jiného a tak jej legalizovat - dej inzerát.
Pokud ovąem není odnímatelná koule, tak bych ho stejně vyhodil, protoľe by mi trvale hyzdila zadek!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1963 sec,0.1616 z toho dotazů.