• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Váha vzduchu
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Rutus
Wednesday 25 August 2004 - 09:13:42
Host
V malym technicaku to neni, ale v osvedceni o emisich vidim Y20DTH. Jaky je rozdil v X a Y? Vsude jsem rikal jenom 2.0DTi.
Lukass
Wednesday 25 August 2004 - 09:43:42
Host
Rozdíl je tuąím v dodavateli elektroniky, buďto je to Delphi - X , nebo tuąím Delco electronics - Y , ale hadičky budou určitě stejný, řekni ľe chceą vyměnit přepady na dvoulitru a kaľdej kdo trochu rozumí oplům, tak bude vědět, v opačným případěbych ąel jinam. Jestli seą z Pardubic, tak dobrej servis na Opely je v Hradci - Kuklenách naproti likérce Kord v Pardubický ulici, tam ti to udělaj i s prací do 1000 korun.Telefon je 608 205 880 pan Tomáąek.
Anonymous
Wednesday 25 August 2004 - 09:45:31
Host
X-DTH je rv1999,Y-DTH je rv2000
Rutus
Wednesday 25 August 2004 - 14:24:51
Host
Muzete mi prosim napsat nekdo co jsou to ty prepadove hadicky? Co maji za funkcnost, kdyz dokazou takhle potrapit...
Lukass
Thursday 26 August 2004 - 07:05:22
Host
Z nafty kterou nasává čerpadlo a dává pod tlakem k tryskám se vztřikuje asi 1/5. Zbytek odtéká přepadovýma hadičkama do sběrné hadice a vrací se zpět do nádrľe. Aby sis to představil, tak nafta v nádrľi se vlastně 5 x filtruje neľ se spálí. Takľe kdyľ je děravej přepad, přisává si celej systém během vypnutého motoru vzduch, klesá tlak ve vysokotlakým potrubí a nafta se vrací z filtru do nádrľe. startéru to pak chvilinku :*), která tobě určitě nepřipadá krátká trvá , neľ to zase čerpadlem natlakuje aby to chytlo. Dej vědět jak si dopad.
Rutus
Thursday 26 August 2004 - 07:20:22
Host
Hadicky jsem nechal vcera vymenit a ono to staruje na prvni sup!!!To je zazrak snad a mam z toho veelikou radost! Nikdy by me nenapadlo, ze to bude takova banalita...diky moc!
Problem, ktery zustava otevreny je zluta, nebo spis asi oranzova kontrolka elektroniky motoru. Dneska rano svitila asi 15 sekund po nastartovani a potom zase na neutralu zhasla. Vcera nesvitila pro zmenu vubec. Pri jizde se to dnes nijak neprojevilo. Muze to jeste souviset s tema hadickama? Jeste jednou diky moc za radu s prepady.
Lukass
Thursday 26 August 2004 - 08:28:59
Host
S hadičkama to určitě nesouvisí, jak sem to uľ jednou říkal, domluv se s někým, kdo má stejný auto a motor a přeho»e tu váhu. Půjučej ti ji třeba i na vrakáči. Kdyľ se to zlepąí a vytočíą to nad 130 km/h tak teprve začni shánět novou nebo klidně i pouľitou , váha odchází nová jako stará, chce to mít ątěstí a měnit vzduchovej filtr.
Rutus
Thursday 26 August 2004 - 09:28:55
Host
Ta vaha u mne je mozna teprve na odchodu, nebo to bude muset byt neco jinyho. Po ty vymene hadicek jsem na to slapnul, jak kdyby to nebylo moje a jelo to naprosto bez chyby. Necha se to vytocit klidne pres 4000ot a zrychleni je razantni, nic za jizdy nesvitilo. Asi ji necham zatim, at odejde nadobro. Stejne ji nijak nemuzu asi pomoct, pokud tomu rozumim.
Lukass
Thursday 26 August 2004 - 10:00:52
Host
Dobrá teda, poslední moľnost je dojet na diagnostiku a nechat si přečíst chybovej registr, jestli jim to něco ukáľe, nebo jeątě jedna - odpojit a připojit baterku, tím chybovej registr smaľeą, je moľný, ľe to ŘJ plete, a čekat jestli se to zas rozsvítí a jet na diagnostiku aľ pak. To nic nestojí, akorát se zakóduje rádio Ale nedělat nic dokud to jede, je taky řeąení, někdy nejlepąí Zatím čau
Rutus
Thursday 26 August 2004 - 12:14:38
Host
Diky. Necham to zatim tak, ono se to nejak projevi pokud to bude chtit neco rict. Ta diagnostika v cene 800 se mi zda byt dost draha nemuzu si pomoct. Zdar!
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2139 sec,0.1691 z toho dotazů.