• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
pneumatiky Rotex
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lumpik
Wednesday 01 February 2006 - 23:12:13 Citovat
Host
Ahoj, nemá prosím někdo zkušenosti s letními pneu Rotex H2000, 195/65 R15 91H, myslím tím kvalitu (určitě to nebude to nej...), rychlost opotřebení, hlučnost apod. Díky.
Martas
Wednesday 01 February 2006 - 23:20:28 Citovat
Host
Neznam je ale vzhledem k tomu, ze na webu se o nich nepise temer vubec nic (jeden odkaz u nas a par v nemecku) a ani ta firma mi celkem nic nerika tak bych do nich nesel ....
artemus
Wednesday 01 February 2006 - 23:39:36 Citovat
Host
Já bych preferoval známé značky. Jsou prověřeny trhem a taková Michelinka nebo Dunlopka bude mít určitě lepší jízdní vlastnosti než nějaká neznámá. Já mám na autě Michelin Energy XV1 V88 195/60/R15 Astra G X16XEL a auto v zatáčkách sedí jak přibitý.
Václav GT
Thursday 02 February 2006 - 00:26:42 Citovat
Host
Martas napsal ...
Neznam je ale vzhledem k tomu, ze na webu se o nich nepise temer vubec nic ....

Mńo, Marťasi, s Astrou jezdíš za 14 litrů, želví power je pro tebe nejúžasnější benzín a o Rotexu na internetu není vůbec nic .... (víc jak 10 minut času tomuto vláknu nevěnuji)
Odkaz
Odkaz
Martas
Thursday 02 February 2006 - 06:44:22 Citovat
Host
Václav GT napsal ...
Martas napsal ...
Neznam je ale vzhledem k tomu, ze na webu se o nich nepise temer vubec nic ....

Mńo, Marťasi, s Astrou jezdíš za 14 litrů, želví power je pro tebe nejúžasnější benzín a o Rotexu na internetu není vůbec nic .... (víc jak 10 minut času tomuto vláknu nevěnuji)
Odkaz
Odkaz


Navazis se do me hezky, prevracis kde co reknu ale vymlouvat ti nic nebudu .....

A na tom odkazu cos poslal je uplne jinej rozmer a oznaceni tech gum i kdyz uznavam ze jsem tam prilis nehledal.

Kazdopadne podle i tehle udaju gumy Rotax nebrat.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Čt úno 02 2006, 06:48 ]</span>
dada
Thursday 02 February 2006 - 10:24:58 Citovat
Host
....kup raději barumky, jsou docela v pohodě, já preferuji continental ale vzhledem k tomu že continental, semperit, barum a uniroyal je jedna firma tak bych celkem věřil že budou ok, brácha jakési barumky má a je spokojený. Já měl na renaultu pirelli 2000 a byla to sr...a neuvěřitelná, pak jsem tam dal uniroyal rally a bylo to o třídu výš, trochu hlučnější vzhledem k technologii antirain ale na vodě k neutržení. Na astře mám continentalky a jsem spokojený. Ona levná guma od super pirelli je horší než obyč barum. Testováno na mě _rendek

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1343 sec,0.1055 z toho dotazů.