• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní mlhovky
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rkloky
Thursday 09 December 2004 - 09:00:40
Host
Zdravím, mám problém se zadní mlhovkou. Neustále mi svítí a nejde vypnout (mám vyndané ľárovky). Zkouąel jsem i jiný funkční vypínač a ľádná změna. Neměl jste nikdo podobný problém, anebo nemáte někdo elek. schéma. Mám Vectru 1.8 16V, r.v. 1996. Díky
klubo
Thursday 09 December 2004 - 10:42:37
Host
a co relé? zkus ho prohodit s jinym co je v pojistkovce
Lib
Thursday 09 December 2004 - 11:35:48
Host
nedotyka se to nekde? Jestli nahodou nejde stava nejakym nezadoucim mostem ze svetel (staci mit pokriveny kontakty nebo spatne usazenou zarovku, mlhovka je spolecna se zadnim svetlem - dvouvlaknova zarovka)
rkloky
Friday 07 January 2005 - 12:25:25
Host
Tak jsem prohodil relátka a ľádná změna. Jediná změna nastala, kdyľ jsem vyndal pojistku pro levou stranu světel. to jsem mohl pomocí tlačítka mlhovku vypínat a zase zapínat. Tak tam bude asi nějakí kratásek.

Jo a jeątě jsem se chtěl zeptet. Vypínají vám přední mlhoky v případě ľe si dáte dálková světla?

Díky rkloky
Anonymous
Friday 07 January 2005 - 12:42:05
Host
S tou zadní to asi nejspíą bude kra»as ..... a k těm předním - to by měla pokud vim standartní funkce (i kdyľ třeba u ąkodovky neni) ale mam ten dojem, ľe je zakázaný mít dálkový a mlhovky zároveň - a to vůbec nemluvim o tom, ľe to nemá ľádnej smysl mít zapnutý tyhle světla současně.

Bad
Anonymous
Friday 07 January 2005 - 12:50:48
Host
Mám asi divnou Vectru B s prokletýma mlhovkama. Přední se mi automaticky navypínají, i kdyľ by podle mě měli. o zadních ani nemluvím. rkloky
riwal
Friday 07 January 2005 - 13:03:50
Host
Přední mlhovky se s dálkama nevypínají. A je to dobře - rád to pouľívám u neznámých silnic, kde neznám díry.
riwal
Friday 07 January 2005 - 13:08:42
Host
Nevypínaj se ani klopený - to je světla pane
EnRico
Friday 07 January 2005 - 23:13:35
Host
Jo jo, miluju zimní zasněľený silničky v (pod)horách v jednu v noci, sněhový valy okolo ... vepředu mi pak samozřejmě svítí vąe, co můľe.

Tahle zima je naprd. Zatím ľádná kalamitka. Ach jo.
Rudy
Saturday 08 January 2005 - 21:31:29
Host
Jednou se mi stalo,ľe mi pořád svítila brzdovka na pátých dveřích,taky jsem zkouąel vąechno moľný a nakonec to bylo v pruchodce pátých dveří (Caravan)jak se ty dráty neustále ohýbají,tak na nich popraskala izolace a různě se to tam dotýkalo...
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2576 sec,0.1940 z toho dotazů.