• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Podsvícení palubky opět
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Pavča
Thursday 09 December 2004 - 11:52:14
Host
V nedávné době(asi 1 měs.)jsem přeąel z VW na Opel Vectra 2.0 16vGT důchodcovského věku(93)a mohu říci,ľe jsem mile překvapen.Ale k problému:to podsvícení je u tohoto tipu celkově slabé(ovládání topení),na palubce mi přestala svítit pravá strana a tak jsem se do toho pustil.Jako starý au»ák a elektr.amatér jsem zatím ľádný problém ve smyslu,ľe něco nejde opravit jeątě nikdy neměl,ale tentokrát jsem narazil na odpojení náhonu tach.a na vytaľení palubky z poměrně malého otvoru.Zkrátím to,palubku jsem ven nedostal,ale při manipulaci s ní se to opět roľlo a tak jsem to zase dal dohromady!Někdy svítí,někdy nesvítí a kdyľ nesvítí tak klepnu a zase svítí.Přesto po přečtení některých příspěvků bych i já přivítal radu jak na to.
Kontakt Email
Dík!
Yper
Thursday 09 December 2004 - 12:13:22
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Mně pravá strana někdy také blbne - bouchnu do ní a je opraveno
Ven vyndat jde, ale polohovač volantu se musí sklopit dolů - pokud tam je a pak se za budíky zatáhne, odpojí se tak sám konektor a budíky se nakloní dopředu ven a myslím netahá se to přes volant, ale bokem napravo - něco jako jeľek v kleci (moľná by lépe poradil Maľňák). Já ale tacho nemám bovdenem, takľe tuhle věc nedokáľu poradit d detailu. Vím jen, ľe Fáčko potřebovalo ątíhlou ruku s prsty a demontáľ volantu-tam ale nebyl airbag.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Pavča
Thursday 09 December 2004 - 12:29:54
Host
Dík za návod,asi to nebude brnkačka na 1 hoď,ale vyčlením na to aspoň den volna.Volant mám na pevno,ale tam by to moľná proąlo,horąí je dostat se na tan deb.náhon.
Honza
Thursday 09 December 2004 - 13:24:06
Host
Na tom náhonu na tachometr je takový plíąek, který je pod nějákým ůhlem a svírá koncovku bovdenu aby nesjela. Stačí odpojit káblíky, nejlépe jeątě před tím sundat volant, potom trochu zatlačit na ten plíąek a bovden se uvolní. Je to prostě jen zapříčené, ľádné zámky a podobně tam nejsou. Jo a stím podsvícením topení je to fakt slabé. Je tam jen jedna ľárovka a optorozvody. Já osobně jsem to vyřeąíl několika diodama. Zkus mrknout na Vectraveb a nekde pod odkazem Vectra A je článek podsvícení palubovky. Jinak přeju pevné nervy
Pavča
Thursday 09 December 2004 - 14:08:46
Host
Dík Honzovi,o tom pojistným plíąku vím,ale kudy se k němu nejlíp dostat?Někde spodem od pojistek?Jinak to podsvícení jsem jiľ taky naąel a musím říct,ľe je to pro mne velký inpuls.Kára je modrá a rovněľ modré doplňky v interiéru.Pokud máte ąikovnou ěvadlenku k dispozici,není problém uąít návleky na páku a ruč.brzdu a nalepil jsem ze stejného mat.i madla dveří(byly potrhané),daląí výtvory mne jeątě čekají.
Honza
Thursday 09 December 2004 - 14:26:34
Host
Musíą trochu povytáhnout budíky, je to trochu o klouby ale jde to. Já jsem na to ąel z pravé strany a tak trochu i ze spod. Prostě zkouąej a ono to povolí.
malajizva
Thursday 09 December 2004 - 16:44:18
Host
A coo klaaadivo, nebo kladiiivo, snad kladivooo
Anonymous
Saturday 29 January 2005 - 22:07:07
Host
povol náhon u motoru a pujde to líp
DavidST
Sunday 30 January 2005 - 18:23:57
Host
Ahoj PAVCO

Hele cos mel pred tim za VW??
Ja mel VeBe 1.6 16V 96....SVAGR koupil VW Passat 1.8T rv2000 myslel sem si ze to musi bejt supr kara jenze jsem byl sklamanej...Jenom motor byl zivejsi ale zas ta spotreba,ale co se tyce podvozku tak se mi VeBe libila vic a navic mela i tissi motor nez VW....
DavidST
Sunday 30 January 2005 - 18:24:00
Host
Ahoj PAVCO

Hele cos mel pred tim za VW??
Ja mel VeBe 1.6 16V 96....SVAGR koupil VW Passat 1.8T rv2000 myslel sem si ze to musi bejt supr kara jenze jsem byl sklamanej...Jenom motor byl zivejsi ale zas ta spotreba,ale co se tyce podvozku tak se mi VeBe libila vic a navic mela i tissi motor nez VW....
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2184 sec,0.1587 z toho dotazů.