• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna brzdových desek
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
timony
Tuesday 21 February 2006 - 09:19:53 Citovat
Host
Ahoj,
potrebuji vymenit zadni brzdove desky na Astra G 2.0, dal bych to do servisu, ale je to pro me vzdy tak trosku vyzva, tak si to chci udelat sam... chci se zeptat, jestli to zvladnu i bez toho zpropadeneho Oplackeho klice Opel KM-6007-1 (prip. HAZET 4970) ktery je zmineny v tom bezva navodu, co tady Prtka tak vehementne rozesila. Jde pouzit i neco, co ten klic nahradi? Je tam jeste nejaky dalsi zadrhel?
Diky
timony
Tuesday 21 February 2006 - 09:38:23 Citovat
Host
Aha, našel jsem odpověď pod velmi obecným "Nářadí na výměnu dílů" z neděle 5. 2. 06, kdyby to ještě někoho zajímalo.. každopádně to samozřejmě jde, žádný Hazel nekupujte
Tom
prtka
Tuesday 21 February 2006 - 10:13:51 Citovat
Host
Jo v tom návodu od Etzolda to je popsané...ale já jsem flink,tak jsem si to nepřečet..tak jsem volal Niovi...a ten se mi smál až se za břicho popadal...stačí sikovky a přítlak prstu
Prazdroj
Thursday 23 February 2006 - 09:40:46 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Jasně že jde já jsem si udělal nato přípravek sám.. vzal jem pásuvynu ze 6materialu a vyvrtal jsem doní díru a pk navařil matku 10 a natočil šroub pak jsem do obložení dal přípravek a utách šroub a musí s prasátkem pootáčet aby zalezlo a pak zase utáhnout a pořád do kola. než prasátko zaleze. Vše pořádně očistit i novy destičky vše promazat a složit. Ještě než začneš vyklápět obložení tak musíš vypojit lanko na ruční brzdu vysmekni ho pod autem jsou tom takový dva držáky z umělí hmoty. a jedem na rameni. Jedno kolo trvá tak hodinku když to neumíš a druhí půl...kdyžtak napiš mejla nebo na icq. SAhoj hodně zdaru.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1391 sec,0.1109 z toho dotazů.