• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problém s anténou....
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
RBr
Tuesday 28 February 2006 - 13:26:26 Citovat
Host
To Yper a JT- je fakt, že v případě CCRT700 jdou do rádia oba kabely z antén.....

S tím stereem jsem to nemyslel vážně, ale poslech je to rozhodně příjemný, když ti to zní z repro soustavy pro rádio.

Jen ti nesmí zavolat milenka, když vezeš rodinu na výlet _s103 .slyšeli by se obě navzájem a kdo v tom má pak řídit

<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út úno 28 2006, 01:29 ]</span>
jarda caparda
Tuesday 28 February 2006 - 13:45:01 Citovat
Host
tak to už vím,který telefon maš na mysli...Nevíte někdo,jestli má i radio Philips car 400,vyvedený nějaký drát na utlumení radia,když mi někdo volá??Byl jsem ted v obchode a koupil jsem si antenu na střechu,sice s magnetem,ale doufám že splní mé očekávání a že už budu mít konečně klid se signálem _s103
Dmcd
Tuesday 28 February 2006 - 13:50:31 Citovat
Host
jarda caparda napsal ...
tak to už vím,který telefon maš na mysli...Nevíte někdo,jestli má i radio Philips car 400,vyvedený nějaký drát na utlumení radia,když mi někdo volá??Byl jsem ted v obchode a koupil jsem si antenu na střechu,sice s magnetem,ale doufám že splní mé očekávání a že už budu mít konečně klid se signálem _s103


Mam ve VeBe CAR400 a mam taky tezkou hands-free a normalne kdyz mi nekdo vola, tak se radio/kazetak vypne, na display to hodi "Message" a slysim zvoneni a potom i volaneho normalne z repro od radia... Dokonce i zvuk SMS jde pres tyto repro... Takze vstup to ma ale myslim ze ne mutovaci ale primo audio vstup a pokud je na nem signal tak se radio prepne na tento vstup...
RBr
Tuesday 28 February 2006 - 13:59:41 Citovat
Host
To Jarda - to rádio je (nic moc kvalita obrázků) vidět
tady Odkaz.

ANo, SMS taky pípnou přes repro, pro zvonění se dá vybrat asi 5 typů zvonění, můžeš psát SMS, dělat si "phonebook"...a hlavně pomocí menu pro telefon si nastavit angličtinu do celého PP. Ta mi zůstává v PP i po vysunutí SIM karty....(AJ mi je bližší než němčina)
jarda caparda
Tuesday 28 February 2006 - 14:14:34 Citovat
Host
Dmcd napsal ...
jarda caparda napsal ...
tak to už vím,který telefon maš na mysli...Nevíte někdo,jestli má i radio Philips car 400,vyvedený nějaký drát na utlumení radia,když mi někdo volá??Byl jsem ted v obchode a koupil jsem si antenu na střechu,sice s magnetem,ale doufám že splní mé očekávání a že už budu mít konečně klid se signálem _s103


Mam ve VeBe CAR400 a mam taky tezkou hands-free a normalne kdyz mi nekdo vola, tak se radio/kazetak vypne, na display to hodi "Message" a slysim zvoneni a potom i volaneho normalne z repro od radia... Dokonce i zvuk SMS jde pres tyto repro... Takze vstup to ma ale myslim ze ne mutovaci ale primo audio vstup a pokud je na nem signal tak se radio prepne na tento vstup...

To je to co jsem chtěl přesně říct.... _s103 Mám ještě Mazdu v které mě to přesně dělalo tak jak píšeš,ale tam jsem měl své radio,které mělo žlutý drát,který jsem napíchl na handsfree a vypínalo to na radiu zvuk(na radiu MUTE)a slyšel jsem zvuky jen z bedny od hadsfree.Kdybych to chtěl přes repro radia,tak jsem si musel koupit ještě nějaké adaptéry či co...O to ,aby to šlo z repro radia mi ani nejde,ale chtěl bych právě,aby mi to ve Vectre aspon preplo to radio do MUTE,abych při každém hovoru nemusel stišovat radio. Takže nikdo nevíte,jestli toto radio to umí
jarda caparda
Tuesday 28 February 2006 - 14:18:44 Citovat
Host
A můžeš mi prosím napsat,jak to tam máš napíchle ty _s103

Mam ve VeBe CAR400 a mam taky tezkou hands-free a normalne kdyz mi nekdo vola, tak se radio/kazetak vypne, na display to hodi "Message" a slysim zvoneni a potom i volaneho normalne z repro od radia... Dokonce i zvuk SMS jde pres tyto repro... Takze vstup to ma ale myslim ze ne mutovaci ale primo audio vstup a pokud je na nem signal tak se radio prepne na tento vstup...[/quote]
Dmcd
Tuesday 28 February 2006 - 15:10:58 Citovat
Host
jarda caparda napsal ...
A můžeš mi prosím napsat,jak to tam máš napíchle ty _s103


To bude slozitejsi, protoze ja to koupil uz s touhle sadou a shodou okolnosti primo na muj mobil, takze jsem to nemusel vubec resit. Ale podle schemat je tam primo vstup od telefonu...
fedas
Tuesday 28 February 2006 - 20:16:52 Citovat
Host
2jardacaparda-Vb do 98 by mela mit pripravu na HF.Když oddelas kastlik pred spolujezdcem,tak bys mel zepoda videt prisroubovanou patici jako na rele ,do ktery vedou 2 modry a 2 hnedy draty,to je vstup do radia.A vpravo u nohou spolujezdce by mel byt konektor X36,kde je vse potrebne pro zapojeni HF.Do ty patice pride pichnout hovorovy trafo(vypada jako relatko,vetsinopu je bile),ale neni to uplne nezbytne,je tam jako ochrana kvuli galvanickymu oddeleni.Melo by ti stacit vzstup od HF pripojit na dvojici dratu na ty patici ,ktery vedou smerem ke stredovymu tunelu.


<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út úno 28 2006, 09:22 ]</span>
JT
Wednesday 01 March 2006 - 16:06:01 Citovat
Host
Konektory autorádií, snad si z toho něco vyberete

Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1783 sec,0.1306 z toho dotazů.