• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zarovky v palubovce
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
DavidST
Thursday 16 December 2004 - 22:56:32
Host
Ahoj
Chtel sem se zeptat jaky jsou zarovky v palubovce...Chci je mit po ruce az to rozeberu....
Koukal sem na aredsu Odkaz

sekce
Home : E-SHOP > SORTIMENT > Light, ľárovky, neony, XENONY > tuningové LED ľárovky > ®árovky s paticí do palubní desky

Tak mi prosim poradte...Dík &|
LarryE
Friday 17 December 2004 - 07:39:58
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Raději zajdi do spec.prodejny osobně,tam ti přesně poradí co a jak.Takhle na dálku by ses taky mohl divit,co ti to poslali..
[ Edited Fri Dec 17 2004, 07:48AM ]

LarryE
Chibama se človjek učý
Lib
Friday 17 December 2004 - 08:04:26
Host
davidST: ty mam, bacha na ne, jsou bodovy. A jsou to zatovky do kontrolek, nikoliv na budiky! Na budiky mas 2 zarovky do parkovacich svetel, tyhle co pises jsou jen na podsvetleni km, TID/MIDu a pripadne ovladani digiklimy. Ale jak rikam, jsou bodovy, takze nevhodny. Leda bys jim zbrousil hlavicky jemnym smirkem, aby se svetlo rozplizlo.
benji
Friday 17 December 2004 - 10:06:50
Host
Pod budíkama jsou dvě ľárovky s paticí T10 (jako do parkovaček), ale bacha, musí být invexní (rozptylové). Počítadlo km 1x, TID/MID 2x jsou s paticí T5, taky invexní. Ty se dají sehnat na adrese Odkaz. Ty ľárovky s paticí, jak píąeą, jsou opravdu pro kontrolky, tam ale musíą stejně nechat bílou barvu.
DavidST
Friday 17 December 2004 - 13:02:08
Host
Ahoj vsichni

Takhle
Chci udelat palubovku a displej do modra
Jasny je ze pod kontrolky dam bili zarovky...

Nejde mi jenom kilometrovnik a ostatni co by melo jit vymenit tak vymenim....
Takze nakup by cinil
2xModrá LED 10mm 12V DC T10 (podviceni budiku)
1xBílá LED T5 12V DC (kilometrovnik)
?xModrá LED T5 12V DC

Kolik modrejch mam vzit??


Dik za rady
benji
Friday 17 December 2004 - 13:51:45
Host
Proč nedáą i pod kilometrovník modrou barvu?
Jinak mělo by to být:
-budíky - 2x T10 (jako parkovačky)
-kilometrovník 1x + display 2x = 3x T5 (v případě PC jsou tam myslím 2xT5 navíc)
Dál nevím přesně, ale mám pocit, ľe větąina ostatních ľárovek (klimatizace, tlačítka, spínače) je letovaná.
Jeątě snad je jedna T5 ve spínači světel (pro osvětlení spodních tlačítek), nahoře pod kruhovým přeoínačem je snad naletovaná dioda nebo ľárovka.
S tím jsem si nehrál, na to nemám nervy. Vyměnil jsem jenom to, co ąlo jednoduąe vyndat - ostatní ľárovky jsem přetřel transparentní barvou na sklo, je to jednoduché a plně funkční (barva dobrá, neloupe se). Samozřejmě vąechny kontrolky jsem nechal původní ľárovky. Diody samozřejmě přetírat nejde!
Já jsem ale pouľil červenou barvu a vypadá to dost dobře, ta modrá se mi moc nelíbí.
Ale kromě těch prvních 5 ľárovek je to bez záruky
Lib
Friday 17 December 2004 - 14:43:34
Host
v digiklime jsou 4x T5 (2 na podsviceni displeje pro teplotu a rychlost ventilace a 2 na podsviceni tlacitek), indikace vybraneho smeru foukani vzduchu je delana 5x 3V ledkama 3mm, takze pajeni
Bad.Man
Friday 17 December 2004 - 15:27:29
Host
Sakra já se s tim pájel a teď uľ to jde koupit :o/
klubo
Friday 17 December 2004 - 15:33:14
Host
ty voe co to tady máą za plečku
Bad.Man
Friday 17 December 2004 - 15:36:04
Host
No jezdim teď v ©áde
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1954 sec,0.1574 z toho dotazů.