• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zvuk od zadnich brzd při odbrždění
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tony
Tuesday 28 March 2006 - 09:49:00 Citovat
Host
Ahoj!

Chci se zpetat na brzdy - v poslední době se mi občas stane, že když auto odbrzdím (ruční) po cca 4 dnech stání, tak se ozve zvuk ze zadu. Jakoby jemné rupnutí. Dneska dokonce brzdy ještě chvíli (1 sekunda) podržely auto poté, co jsem odbrzdil ručku. Parkuji v kopci.

Dík!

Tony

Lucifr
Tuesday 28 March 2006 - 10:11:39 Citovat
Host
Nepíšeš jestli máš bubny nebo kotouče.
Já mám kotouče vzadu (i když jsou tam na ruční brzdu bubny) a pokud stojím zadkem dolů a odbrzdím, tak to taky lupe, ale tady jsme se shodli, že to je normální konstrukční záležitost.

Ale pokud zůstává viset, viděl bych to na lanovod. Poškodí se manžety, vnikne tam voda, lanko zkoroduje. Tedy koukni na to, vyvlíkni to ve spojce před zadními koly a zkus jestli to chodí, prostříkni olejem a zkus rozchodit. Vem taky za páku, kterou tu lanovod tahá pakny, jestli chodí i ty.
jmac
Tuesday 28 March 2006 - 10:15:21 Citovat
Host
Ocisti si pakny pri pomale jizde asi na 100 metrech pribrzdenim ruckou. Melo by to zmizet (pokud mas vzadu kotouce).
NIO
Tuesday 28 March 2006 - 20:36:00 Citovat
Host
jmac napsal ...

Ocisti si pakny pri pomale jizde asi na 100 metrech pribrzdenim ruckou. Melo by to zmizet (pokud mas vzadu kotouce).


Priklasnim se k tomuto, ale i pomuze kdyz mas bubny.Tam se to vyplati delat casteji.
pepik
Tuesday 28 March 2006 - 21:27:13 Citovat
Host
jmac...Ocisti si pakny pri pomale jizde asi na 100 metrech pribrzdenim ruckou. Melo by to zmizet (pokud mas vzadu kotouce).
............

Nezmizi.
Ale pokud mas vzadu kotouce tak je to normalni. Pokud to ovsem v zapeti zacne brzit!

[ Upraveno Tuesday 28 March 2006 - 21:29:06 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1721 sec,0.1243 z toho dotazů.