• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
únik oleje mezi motorem a automatickou převodovkou
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Láďa
Friday 31 March 2006 - 14:23:23 Citovat
Host
mezi motorem a aut.přev. mi teče olej, v Tempo servisu Plzeň mi bylo řečeno, že oprava někde u mechanika je riziko, doporučuje to dát do OPEL servisu, aby nedošlo k poškození, může mi někdo v tomto směru poradit kam to dát?Prý se nechá nesprávným servisem poškodit převodovka, prý je tam nějaká "bublina". můžete poradit na email:lbelina@seznam.cz,nebo na tel.774130769 - zavolám
Díky
Martas
Friday 31 March 2006 - 15:46:19 Citovat
Host
Neumim cist a napsal jsem blabol, takze prispevek mazu ....

[ Upraveno Saturday 01 April 2006 - 07:25:57 ]
JardaB
Saturday 01 April 2006 - 07:23:34 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
U automatu zadna spojka NENI, je tam hydrodynamicky menic. Jde o to, jestli to sakne z motoru nebo prevodovky, melo by byt poznat podle oleje - cerny = motor, cerveny, ridky, malo spinavy = prevodovka. Prevodovku vynda trosku talentovanejsi dite, pokud tece motor, tak to gufero vymeni prumerny mechanik, pokud prevodovka, tak to bude horsi - musi se aspon trochu rozebrat ale nedaval bych to do Opla, tam ji vymeni celou _;

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Láďa
Saturday 01 April 2006 - 15:34:57 Citovat
Host
je to určitě z motoru, je to černý olej, v automatu mám červený, to jsem již zjistil, myslím si, že to bude gufero od motoru, můj mechanik mi řekl, že to teď dělal na Zafiře a prý musel vyndat nějaký rám a řízení, prý je to pracné a cena jistě přesáhne 4000 co vy na to ?

Díky Láďa
Martas
Saturday 01 April 2006 - 15:43:50 Citovat
Host
Láďa napsal ...

je to určitě z motoru, je to černý olej, v automatu mám červený, to jsem již zjistil, myslím si, že to bude gufero od motoru, můj mechanik mi řekl, že to teď dělal na Zafiře a prý musel vyndat nějaký rám a řízení, prý je to pracné a cena jistě přesáhne 4000 co vy na to ?

Díky Láďa


4000 je i v neznackovym servisu 2 dny prace takze za tu cenu je to podle me slusny, hlavne aby to dotycny umel, prevodovka se musi demontovat i s hydromenicem a i tak casto dojde k poskozeni (teda aspon me to tvrdili v servisu kam jsem si kdysi daval automat opravit prave po demontazi a nasledne montazi z tehoz duvodu) ...
Láďa
Saturday 01 April 2006 - 15:55:24 Citovat
Host
myslím, že to nikdy nedělal, alespoň ne automata, možná klasiku ano, ale automata ne, docela mám obavy, abych o tu převodovku nepřišel................ jsem z Plzeňska, nemáš tady nějaké doporučení? Díky
Martas
Saturday 01 April 2006 - 16:04:58 Citovat
Host
Láďa napsal ...

myslím, že to nikdy nedělal, alespoň ne automata, možná klasiku ano, ale automata ne, docela mám obavy, abych o tu převodovku nepřišel................ jsem z Plzeňska, nemáš tady nějaké doporučení? Díky


V Plzni urcite ne .... Tenkrat pote co me to prestalo za dva dny jezdit tak jejich prvni veta kdyz jsem jim to privez byla ze to urcite delal prvne a vyndal prevodovku bez hydromenice a jeste dodali ze i tak je to pomerne casty jev ze po demontazi a z5tne montazi "praskne" celo cerpadla .... Ale uz je to par let treba se situace zmenila.
Anonymní
Saturday 01 April 2006 - 16:25:55 Citovat
Host
to je radost, nejsem z toho zrovna nadšený, ale odstranit to nějak musím, díky za rady, končím odhlašuji se

Díky Martas

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1820 sec,0.1235 z toho dotazů.