• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problem se startem
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Robo
Thursday 13 January 2005 - 07:31:59
Host
Nazdar hosi,
Mam problem s nastartovanim(VeBe 98 2l Diesel 16V).Kdis mi cara stoji 2-vac dnu a chci nastartovat, motor naskoci a po cca 2 pterinach zhasne .Potom musim vackrat nechat tocit aby mi naskocil.Nemuze to bejt tim, ze se to nekde zavzdusnuje?Mal stim nekdo skusenosti? Za rady dopredu DIK!
riwal
Thursday 13 January 2005 - 08:31:37
Host
Pádá ti nafta, chce to jednocestnej ventil do palivovýho potrubí. U Opla ti to opravěj taky, ale necháą tam kalhoty.
Yper
Thursday 13 January 2005 - 08:37:11
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pokud je to způsobeno padáním nafty a ľe asi ano, tak jsem to tady jiľ jednou popisoval - stačí koupit zpětný ventil, který se dává na podtlak k posilovači brzd u Favorita(60-80 kč). Tanhle se zařadí před palivový filtr, nebo někam na cestu paliva z nádrľe k motoru. Kup si jeątě k tomu i 1/2 m gum. hadiček a utahovací objímky na hadičky. Jednoduchá, účinná,levná a rychlá oprava. Funguje to-dělal jsem to kdysi na Citroenu BX.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Robo
Thursday 13 January 2005 - 11:19:13
Host
Zadrek Riwale,
diki za odvoped.Jeste se chci optat, ze jako je to mozni, ze mi to dosud nedelalo(zacalo to cca pred mesicem).A proc ten jednocestnej ventil nemontuji standardne, kdys se tento problem vyskytuje casteji?
riwal
Thursday 13 January 2005 - 11:23:48
Host
Je to problém těsnosti - někde to přisává vzduch a nafta padá - holt opotřebování a věk se na tom podepíąe. Nemá smysl vąechno měnit - to by Ti udělali u Opla a seą v tom nejmíň za 5000 litrů a to sem optimista.
Takľe jednocestný zpětný ventil vąe elegantně a levně vyřeąí.
Standardně ho nemontují, protoľe to není třeba, u novýho auta vąechno těsní.
Andrej
Thursday 13 January 2005 - 11:45:42
Host
Jednocestny ventil nevvyresi zavzdusneni drenaznich (prepadovych) hadicek, ktere u opla snad jako u jedineho vyrobce vedou ne do zpatecky, ale do privodu. Takze prepady take vymenit.
Anonymous
Thursday 13 January 2005 - 11:48:33
Host
JO, diki za odvopedi...pomohli ste mi
Robo
Wednesday 26 January 2005 - 10:47:03
Host
Zdarek Riwale a vsichni,

Tak byl jsem v servisu, a vymenili mi prepady, odskousali filtr, ci to nahodou tam nesaje ten vzduch.Zatim mi to dela stale .Slisel jsem vsak a nejakem tesneni u trisek(traverzni tesneni(na de.vectra)).Co myslis moze to bejt aj v tom?Na nemeckej stranke pisu opravu na cca 350?
riwal
Wednesday 26 January 2005 - 12:41:43
Host
Zkus se obrátit na Andreje nebo Nia - určitě Ti poradí fundovaněji a přesněji
Andrej
Thursday 27 January 2005 - 08:34:59
Host
Ja jsem z Kladna, NIO z Nachoda, tel na me 777188841, na NIA se podivej po tematech - nekde tam bude
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2009 sec,0.1617 z toho dotazů.