• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
servo zámku dveří
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Martin
Thursday 13 January 2005 - 10:52:57
Host
Ahoj,
nedávno mi ve VeBe začalo zlobit servo zámku levých předních dveří, někdy zamkne/odemkne, někdy ne. Ostatní dveře se při pouľití dálky posluąně zamknou, ale (díky nezavřenému LP zámku) ihned zase odemknou. Nezbývá, neľ pouľít klíček.

Mám podezření na nějaký ąpatný kontakt a chci tedy sundat tapecírunk a proměřit to. Neporadíte mi, jak jej sundat a kde vąude mám hledat ukryté ąrouby? Vidět jsou jen ty na spodní hraně dveří, ale určitě jich bude víc... Okna jsou v elektrice, takľe na kličce se nazaseknu.

A vůbec, má smysl doufat ve ąpatný kontakt, nebo je to na výměnu serva?
benji
Thursday 13 January 2005 - 11:14:35
Host
Jestli se nepletu, tak v horní části dveří jsou 3 nebo 4 ąrouby - jeden je pod tím malým kulatým repráčkem, daląí 2-3 pod madlem, to je jen nacvaknuté, dá se snadno rozdělat. Pak tam jsou ty ąrouby dole pod kapsou, po stranách je to jen nacvaknuté, to se vypáčí rukou, popř. opatrně za pomoci plochého ąroubováku.
Můľe to být ąpatný magnet, ale častěji bývá problém v táhlech - povyskočené, ohnuté... Samozřejmě to můľe být i ąpatný kontakt - vyčistit, deoxidovat.
riwal
Thursday 13 January 2005 - 11:16:26
Host
Tvůj problém dokonale znám.
Za prvé v zámku není servo, ale normální modelářský elektromotorek. Tvůj problém je v mikrospínači a nebo v motorku v samotném zámku. Pokud jsi nikdy tapecírunk nesundaval, tak to asi nedělej, ne ľe by to bylo nějak sloľité, ale nemá to cenu bez vyndání zámku - a to je vopruz - hlanvě ho tam dávat zpátky.
Samotný zámek se jeví jako nerozebratelný, ale rozebrat jde - nedělej to, chce to speciální postup jinak ho zničíą.
V zámku jsou tři mikrospínače co obládají motorek, pokud nemáą náhradní opět nemá smysl se do toho pouątět. Motorek taky nejde nahradit jakýmkoli, protoľe má specielní kontakty.

Tak teď trochu optimismu. Opraví Ti to s jistotou Andrej, protoľe jsem měl stejnej problém, tak jsem to viděl.
Na vrakáči se tento zámek pohybuje okolo 1000,-

Kontakt na Andreje: 777 188 841
Odvolej se klidně na mě, ľe jsem Tě na něj nasměroval.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1893 sec,0.1480 z toho dotazů.