• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
xenony + daląí
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jirka
Monday 24 January 2005 - 15:30:40
Host
Zdravím vąechny. Mám čerstvě Vectru (99),5-ti dvéř., 1.6 16V. Na xenonech jsou nálepky s r. 2003. Jak poznám jestli mají tyto xenony stabilizátor nebo jak se tomu říká. Na prazích je něco jako "edice 100", znamená to něco? Kolik stojí zabudování palub. počítače? Dík.
klubo
Monday 24 January 2005 - 16:07:50
Host
myslíą asi jestli maj xenony naklápění ľejo? Nevim jak u vectry ale u astry je to čidlo na zadní nápravě...je vidět na první pohled, to poznáą...pal pc se dá dodělat (mě se to povedlo v Astře G) ale potřebujeą el. schémata tvýho modelovýho roku, jinej displej +konektor a novou páčku s tlačítkama. Mě vyąel pal pc na cca 3000 (zapojoval sem si to sám)
Anonymous
Tuesday 25 January 2005 - 09:26:49
Host
No, myslím to naklápění. To není nejde poznat někde u světel? Neąlo by třeba rozhoupat auto a pak by to něco dělalo? Omlouvám se za blbej dotaz, ale fakt o tom nic nevím. To s těmi světli při jízdě neustále hýbe nějaký motorek?
Andrej
Tuesday 25 January 2005 - 10:01:55
Host
Opri se o naraznik a uslysis/neuslysis motory ve svetlech. Musi byt zaple zapalovani.
klubo
Tuesday 25 January 2005 - 10:38:19
Host
a jeątě by ti taky NEmělo fungovat naklápění co je vedle zapínání světel, někdo to na to zapojuje...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1322 sec,0.1064 z toho dotazů.