• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vyměna destiček
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
zema
Sunday 22 October 2006 - 13:31:59 Citovat
Host
kluci dnes jsem na tom dělal to piskani moje blbost dotykal se mi ten kryci plech ze zadu a teď to zahřivani kola když jsou zvednuty tak jde točit normalně jen to mistama trochu šusti když přijedu z garage cca 2kmtak jsou kotouče zahřaty dam prst tak to je citit spiš vic pali ale někde jsem četl že když to je novy tak to pry ma snahu přehřivat a trva cca 400km než začnou normalně fungovat .Davam sem obrazek těch mich brzdiču ATE nebo GM delco jak jsem psal vyše koukněte a napište prosim podle vas co to je za brzdič diky!
zema
Sunday 22 October 2006 - 13:36:44 Citovat
Host
Odkaz
Martas
Sunday 22 October 2006 - 15:18:25 Citovat
Host
zema napsal ...

kluci dnes jsem na tom dělal to piskani moje blbost dotykal se mi ten kryci plech ze zadu a teď to zahřivani kola když jsou zvednuty tak jde točit normalně jen to mistama trochu šusti když přijedu z garage cca 2kmtak jsou kotouče zahřaty dam prst tak to je citit spiš vic pali ale někde jsem četl že když to je novy tak to pry ma snahu přehřivat a trva cca 400km než začnou normalně fungovat .Davam sem obrazek těch mich brzdiču ATE nebo GM delco jak jsem psal vyše koukněte a napište prosim podle vas co to je za brzdič diky!



Nechapu co mas furt s tema brzdicema, pasuje ti to tam, brzdi to ?

Pokud jo tak co resis ....
RBr
Sunday 22 October 2006 - 20:11:33 Citovat
Host
zema napsal ...

.... když přijedu z garage cca 2kmtak jsou kotouče zahřaty dam prst tak to je citit spiš vic pali..

No pálit by to teda nemělo. (pokud namáš garáž někde hodně vysoko _; )
zema
Monday 23 October 2006 - 14:47:21 Citovat
Host
dnes jsem s tim byl v praci a pali ale pry jak je to novy tak to ma snahu přehřivat se někde pišou na opel astra clubu snad to je ok
Lumpik
Monday 23 October 2006 - 18:39:31 Citovat
Host
no ještě si nepsal, jestli během těch dvou km brzdíš či ne. Pokud vůbec nebrzdíš, tak teplé být nemohou. Pokud trošku přibržďuješ, tak teplé samozřejmě budou. Před výměnou ti to nedělalo ??
zema
Monday 23 October 2006 - 20:45:27 Citovat
Host
když nebrzdim tak nehřejou schvalně jsem to takhle vyzkoušel ale když ji normalně použivam tak mam problem udržet prst na kotouči jak to bylo předtim nevim sem to nesledoval.jak to je v normě pravě nevim jak to mate vy ostatni
JOB
Monday 23 October 2006 - 20:55:37 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No když to vezmeš logicky, tak to jsou vlastně třecí brzdy a třením vzniká teplo.
Když ohřeješ vodu na 70 stupňů tak tam taky ruku neudržíš a ty brzdy mají při zatížení daleko větší teplotu.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Monday 23 October 2006 - 20:57:35 Citovat
Host
Pri intenzivnim brzdeni ve 180 se za nekolik vterin kotouce rosvitej do cervena ....
zema
Monday 23 October 2006 - 21:14:25 Citovat
Host
diky všem za porady naschle _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1801 sec,0.1336 z toho dotazů.