• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zafira - jakou koupit
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 16 January 2007 - 16:08:08 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

... a nìkdo tu psal že tam nedostaneš skříň o velikosti 60x100x150 tak to bych se divil.....

To jsem psal já, a pro Zafiru B to bohužel platí. Problémem je úzký vstupní otvor (možná z estetických důvodů v dolní části trochu oválně zůžený), takže cca centimetr schází. Nebýt toho, ta skříň by se tam vešla, dále už je místa dost.
Šokovalo mne to, když jsem (do garáže půjčené jako dočasný sklad) tu skříň v pohodě odvezl Astrou F combi se složenými sedačkami, kam se krásně vešla a o půl roku později jí nenacpal do daleko větší Zafiry .
Znamenalo to přes celou Prahu dojet pro příčníky a pak šla na střechu...tam měla místa dost.
Anonymní
Wednesday 31 January 2007 - 19:51:24 Citovat
Host
Ahoj, jen bych se chtel zeptat: mam citroena Xantii 1,9td uz asi pres 3 roky. (A nedam na ni dopustit) Porad koukam na diskuse a hodne slintam po C5 (taky Citroen), ale je to v diskuzich docela drsne. Bracha ma VeBe 2.2dti a musim uznat, ze to jede docela hezky. Ale je na me trochu, no vlastne hodne tvrda a zda se mi uvnitr jaksi mala. Tak jsem zacal koukat po Zafire v rope, nemel tu nekdo pred Zafirou Xantii? Jak by porovnal? Vydelal, nebo prodelal????? Nejlepe by byla otazka C5, nebo Zafira??

P.S:Zatim nejsem registrovany, to podle nakupu auta, ale jinak zdravi Jindrapro.....
RRAAFF
Wednesday 31 January 2007 - 21:13:02 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Tak ono C5 a Zafira jsou dost rozdílný auta, to spíš si zaslouží srovnání Xsara Picasso a Zafira.
Já jezdím ve Vectře a doma máme Citroena XM, dřív jsem s ním jezdil často já. (neporovnávám velikosti nebo motory- citroen XM je o třídu větší). Jinak mi ale přechod rozhodně nevadil. Citroeny všeobecně mají měkká sedadla, což mně osobně na delší cesty vadilo, protože po 200km už jsem nevěděl, jak si sednout, tohle ve Vectře nemám.
Můžeš se třeba zeptat i na Odkaz jenže tam se můžeš taky setkat s odpovědí, že jak můžeš uvažovat o tom tvrdým německým krámu , takže to ti možná taky nepomůže.
Jinak oproti xantii je vnitřním prostorem menší, to ano, tvrdost se mi nezdá špatná, tak akorát a i po 10hodinách jsem z toho vystoupil neunavenej a nic mě nebolelo. Možná jde o zvyk, ale na tvrdost (podvozku, sedadel) si stěžovat nemůžu.
Jel si už v C5? Ono to bude taky určitě tvrdší než xantia (stejně tak jako XM je tvrdší než CX apod.). C4 už je taky prý "tvrďák".
A taky ta C5 třeba v 2,2HDI zase může mít problém ve filtru pevných částic, kterej se musí po 80tkm snad celý měnit.

[ Upraveno Wednesday 31 January 2007 - 21:38:23 ]

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1480 sec,0.1178 z toho dotazů.