• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tak jsem dojel...zaseklé pravé zadní kolo..
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ludìk
Wednesday 08 November 2006 - 16:23:22 Citovat
Host
Ahoj, mám Astru F Caravan, 1996, 1.4 16V, a právì jsem dojel.. ( Už asi dva dny mi haprovala ruèní brzda, jednou šla moc nahoru a pak zas skoro vùbec, no moc jsem nad tím nepøemýšlel, hlavnì že brzdila.. Teï jsem pøijel, chci couvnout k zaparkování a auto stojí jak pøibitý.. Tak jsem to trochu vytoèil, abych se aspoò dostal z cesty, guma zasmrdìla.. Zkrátka pravý zadní kolo je zaseklý a ruèka se skoro nehne, ne že bych ji teï potøeboval..
Jestli vás napadne co se mi to vlastnì stalo, budu rád za Vaše nápady a taky mi to mùžete rovnou vyèíslit.. Díky, moc.
Martas
Wednesday 08 November 2006 - 16:25:14 Citovat
Host
Vzhledem k tomu ze mas asi vzadu bubny tak ti s nejvetsi pravdepodobnosti spadla pakna a sekla se tam. sundej buben (asi to pude dost blbe) a uvidis.
VGT
Wednesday 08 November 2006 - 23:30:12 Citovat
Host
Tak, tak, jak píše Marťas. Vypadá to na vzpříčenou úběžnou paknu (čelist) zadní bubnové brzdy. Sundat buben Odkaz a zjistit, co je v háji. Bezchybně to má vypadat takhle Odkaz . Pro větší názornost pohled na tu samou brzdu bez náboje kola Odkaz

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2008 sec,0.1577 z toho dotazů.