• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
pneu versus lem
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
bobik
Thursday 09 November 2006 - 15:09:18 Citovat
Host
ahoj kluci mam dotaz ve vyhledavači jsem toto přimo nenašel mam AstraF 94 a letni pneu 195 55 15 muj dotaz zni chci si z netu objednat zimaky 195 65 15 nebude to škrtat o lemy vleze to v pohodě mate to tak někdo? nerad bych zaplatil a pak zjistil že to někde škrta třeba při properovani nebo tak děkuju moc za poradu
Martas
Thursday 09 November 2006 - 15:13:16 Citovat
Host
bobik napsal ...

ahoj kluci mam dotaz ve vyhledavači jsem toto přimo nenašel mam AstraF 94 a letni pneu 195 55 15 muj dotaz zni chci si z netu objednat zimaky 195 65 15 nebude to škrtat o lemy vleze to v pohodě mate to tak někdo? nerad bych zaplatil a pak zjistil že to někde škrta třeba při properovani nebo tak děkuju moc za poradu


Tady si spocitej o kolik budou vetsi Odkaz a jeste by stalo za to se kouknout do technicaku jestli takovy vubec muzes mit, nasledne dohady s pojistovnou za to nestojej.
bobik
Thursday 09 November 2006 - 15:37:47 Citovat
Host
no pravě v tachničaku mam 195 55 15 to jsem si nemyslel že kvuli pojišťovně bych se mněl bat to tam dat ,ja myslel aby to tam pasovalo podle vypoštu to bude o 2 cm vyš to abych to šel změřit kolik je tam mista
PetrG
Thursday 09 November 2006 - 16:18:25 Citovat
Host
Co by mělo vadit pojišťovně? A co se nesmí překročit za hodnoty v techničáku - ani jeden rozměr pneumatiky nebo jenom ráfku?
Corsar
Thursday 09 November 2006 - 16:23:36 Citovat
Host
PetrG: Kdyz budes mit pneumatiky jinyho rozmeru nez v technicaku, tak to bude pojistovnu duvod, proc ti pripadne nevyplatit penize nebo za tebe nezaplatit skodu. A snad nemusim zduraznovat, ze se pojitovny velmi rady chytaji kazde blbosti.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1378 sec,0.1048 z toho dotazů.