• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Blaupunkt car 300
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Verča
Saturday 16 December 2006 - 22:53:57 Citovat
Host
Ahoj, vyměňovali jsme baterku a tím se nám odpojilo i rádio.Kód máme, ale nejde zadat, rádio nás vůbec nepustí do systému ke kódování.Objebuje se pouze Safe. V servisu zkoušeli kód zadat,ale také se nedostali do systému rádia.Podle nich už bylo vypotřebováno 10 možných pokusů.Nemůžete poradit co s tím, případně poslat odkaz na někoho, kde by mi poradili?Díky moc, Verča
Martas
Sunday 17 December 2006 - 07:36:19 Citovat
Host
Verča napsal ...

Ahoj, vyměňovali jsme baterku a tím se nám odpojilo i rádio.Kód máme, ale nejde zadat, rádio nás vůbec nepustí do systému ke kódování.Objebuje se pouze Safe. V servisu zkoušeli kód zadat,ale také se nedostali do systému rádia.Podle nich už bylo vypotřebováno 10 možných pokusů.Nemůžete poradit co s tím, případně poslat odkaz na někoho, kde by mi poradili?Díky moc, Verča


Servis v Praze je zde Odkaz

A tady postup na vlozeni kodu, to ze to pise SAFE je v poradku.





cukrouš
Friday 16 February 2007 - 19:24:40 Citovat
Host

Ahojtevšichni. Mě se naskytl podobný problém. Dnes jsem dovezl auto z opravy a rádio samozřejmě nejde.Tak sem 3krát zadal kod a ono nic ,ale pak sem si uvědomil ,že poslední číslo bylo špatně. Tak sem to chtěl zkusit znovu ,Ale tedˇ
už to nejde. Napíše 7SAFE a to je vše, čárky už tam nenaskočí . Co stím? Je to car 300. Dík.








Anonymní
Friday 16 February 2007 - 19:39:11 Citovat
Host
cukrouš napsal ...


Ahojtevšichni. Mě se naskytl podobný problém. Dnes jsem dovezl auto z opravy a rádio samozřejmě nejde.Tak sem 3krát zadal kod a ono nic ,ale pak sem si uvědomil ,že poslední číslo bylo špatně. Tak sem to chtěl zkusit znovu ,Ale tedˇ
už to nejde. Napíše 7SAFE a to je vše, čárky už tam nenaskočí . Co stím? Je to car 300. Dík.
Musíš dlhšie počkať pri zapnutom zapaľovaní a spustení rádia.Pri 7.pokuse to môže trvať aj 0,5 hodiny.









Sajbi
Thursday 24 April 2008 - 09:02:50 Citovat
Host
To Cukrouš:

To že to píše 7SAFE znamená, že už máš jenom 7 pokusů k zadání kódu. Pokud si přečteš návod k rádiu, tak tam máš napsáno, že po každém neplatném pokusu se k dalšímu zadání prodlužuje čas, po kterém se dá kód znovu zadat. Podle návodu od 10s při prvních dvou neplatých zadáních, pak 10 minut až po nejhorší variantu při posledním pokusu až 640 minut. takže ti nezbývá, než nechat tam svítit to 7SAFE a čekat až ti to povolí zadat kód.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1376 sec,0.1114 z toho dotazů.